• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 77-річницю вигнання нацистських окупантів з міста відзначили у Чернігові


77-річницю вигнання нацистських окупантів з міста відзначили у Чернігові

 

21 вересня Чернігів відзначає День міста та 77-річницю вигнання нацистських окупантів. Цей день назавжди увійшов в історію, як уособлення вдячної пам’яті про великий подвиг воїнів визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.Нині у Чернігові проживає 90 учасників бойових дій 1941-1945 років та ще 4 – колишні партизани. Загалом на фронтах Другої світової загинуло близько 135 тисяч жителів області.

Урочисті заходи розпочалися зранку у сквері імені Миколи Попудренка. Перші особи міста та області, військовослужбовці, представники органів державної влади, ветерани та небайдужі чернігівці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Присутні поклали квіти до братської могили 24 солдатів, які визволяли Чернігів.

Вшанували пам’ять і загиблих учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.

З промовою перед чернігівцями виступив очільник міста Владислав Атрошенко. Мер нагадав, якою дорогою ціною наші воїни відвойовували рідну батьківську землю від нацистів у роки Другої світової війни. Згадав Владислав Атрошенко і про сучасних захисників на Сході.

Завершилися урочистості святковим виступом військового оркестру та салютом.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, річниця, визволення Чернігова, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект