Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові стартувало голосування за проєкти «Бюджету участі». Цьогоріч їх 69


У Чернігові стартувало голосування за проєкти «Бюджету участі». Цьогоріч їх 69

Сенсорна кімната зі спілкуванням з тваринами, мобільний пункт харчування для безпритульних, сноупарк. У Чернігові розпочалося голосування за проєкти програми бюджету участі.Кожен, містянин, що має реєстрацію у Чернігові, віком від 16-ти років може проголосувати за три великі і три малі проекти. Цьогорічний бюджет програми становить 21 мільйон гривень. 85% цієї суми витратять на великі проекти, решту – на малі.

В цьому році чернігівці подали на розгляд 81 проект, 69 робоча група допустила до голосування. Це 42 великих і 27 малих проєкти.

«Ми не допустили ряд проектів, які були із завищеними сумами заробітних плат. І деякі проекти ми не допустили тому, що був нереалістичний бюджет», - розповіла Тетяна Романова.


Максимальний бюджет великого проєкту становить півтора мільйони гривень, малого – 300 тисяч.

Таким чином чернігівці можуть долучитися до розподілу грошей місцевого бюджету. Проголосувати за проєкт - чернігівці можуть онлайн самостійно або за допомогою фахівців на одному з 10-ти пунктів.

Голосування триватиме до 4 жовтня.UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бюджет участі, голосування, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект