Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До 77-ї річниці вигнання нацистів місто виділить матеріальну допомогу 104 ветеранам і 2 партизанам


До 77-ї річниці вигнання нацистів місто виділить матеріальну допомогу 104 ветеранам і 2 партизанам

Засідання виконавчого комітету міської ради. Серед 29 питань до розгляду виділення матеріальної допомоги 104 ветеранам і 2 партизанам.

21 вересня Чернігів відзначатиме 77-му річницю вигнання нацистів з нашого міста і Владислав Атрошенко ініціював таке рішення.Для багатоквартирних будинків на Шерстянці та Подусівці, які обслуговує приватна компанія «Майяс Сілтумс», шукатимуть нового управителя. Ця фірма звернулась до органів місцевого самоврядування з проханням надати згоду на дострокове припинення дії договорів про надання послуг з управління цими будинками.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства: «Відповідно до рішення конкурсної комісії, затвердити перелік будинків та затвердити конкурсну документацію, оголосити конкурс».

Підтримали члени виконкому і рішення про демонтаж 5 господарських сараїв по Гончій, поруч з будинком 50. Власники яких, на вимогу «Муніципальної варти», не з’явились та не надали жодних документів на встановлення споруд у центрі міста.


Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Сараї в закинутому стані. Дуже багато дітей там грається, відповідно нас 2 роки мешканці цих будинків просять про демонтаж цих споруд».

Затвердили під час засідання і кілька програм. Наприклад, стосовно розвитку земельних відносин на території міста в 2021-2025 роках. Вона передбачає розроблення технічної документації та інвентаризацію земель, підготовку ділянок для продажу, аерофотознімання, встановлення меж міста.

Отримала схвалення членів виконкому і програма з підтримки малого та середнього підприємництва.

Віталія Ярещенко, заступниця начальника Управління економічного розвитку міста: «Загальний обсяг фінансування на 5 років 8,4 мільйони, але в межах фінансових можливостей».

В її рамках планується взаємодія між органами влади та представниками бізнесу – промоція місцевого виробника і покращення інвестиційного клімату.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, ветерани, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект