Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На місці пам'ятника Леніну вже розпускаються хризантеми, їх тут 300 кущів і вони квітнутимуть місяць


На місці пам'ятника Леніну вже розпускаються хризантеми, їх тут 300 кущів і вони квітнутимуть місяць

Замість колишнього радянського вождя – живі квіти.

На бульварі по проспекту Миру, де колись стояв пам’ятник Леніну, співробітники «Зеленбуду» втілили цікавий ландшафтне рішення – облаштували клумбу-габіон.Зробити звичайний квітник заважав бетонний фундамент старого постаменту, тому зупинилися на підвищеному із сітчастою конструкцією по периметру.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Зробили огорожу із габіону. Замовили сітку, замовили річковий камінь. Він їхав до нас з Західної України. Спеціалісти його уклали як потрібно, бо є певні нюанси по вкладанню самого каміння. Після ми засипали всередину грунт і посадили квіти».

А це більше 300 кущів хризантем, що вже починають розпускатися і будуть квітнути щонайменше до середини жовтня.


Як і кожна зелена зона у місті, ця має свій особливий дизайн, що наповнить життям і кольором вже осінню алею.

Втім, за словами Романа Старікова, клумба більше за все не постійна.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Вона вважається тимчасовою. Після того, як остаточно буде прийнято рішення про оновлення саме цієї частини бульвару, то мабуть, буде якесь інше рішення».

Нині у скверах і парках однорічні квіти замінюють на стійкіші до холодів багаторічники. Зокрема і в термочашах. І вже десь за місяць в грунт висадять цибулиння рослини, які проростуть із перших днів весни.

Крім того, починається прибирання листя, а на вулицях продовжують з’являтися молоді дерева. Так комунальник дбають про те, аби в усі пори року місто було зеленим і квітучим.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: клумба, КП «Зеленбуд», Роман Старіков, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект