Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Шерстянці відкрили сучасне баскетбольне поле – це спільний проєкт міста та благодійника


На Шерстянці відкрили сучасне баскетбольне поле – це спільний проєкт міста та благодійника

Перші м’ячі у кільцях та гра в баскетбол 3 на 3. Так чернігівські спортсмени, а також діти з довколишніх будинків випробовують нове поле у дворі багатоповерхівки по Самоквасова, 15. Кажуть, для любителів стріт та баскетболу це хороший тренувальний майданчик.Будівництво сучасного спортивного комплексу із тренажерами та дитячою зоною, яскравий приклад того, як за короткий проміжок часу, звичайне подвір’я може перетворитися на місце, де молодь фізично розвиватиметься і ставатиме сильнішою.

Облаштовувати майданчик почали у 2019 році. За два роки будівельних робіт на нього з міського бюджету виділили 2,5 мільйони гривень.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства міста: «В минулому році зробили всі підготовчі роботи, основу плюс тротуари, плюс дитячо-спортивні майданчики. В цьому році вже було закінчення – встановлена огорожа, гумове покриття і освітлення».

Проєкт особливий тим, що спеціальне гумове покриття і баскетбольні щітки за власні кошти, а це 460 тисячі гривень, придбав благодійник. У цьому мікрорайоні чоловік виріс, провів частину свого життя і тепер допомагає громаді, аби підростаюче покоління мало більше можливостей для свого майбутнього.

Міський голова зазначив, що спорт має бути максимально близьким до молоді. Адже саме з таких баскетбольних чи футбольних полів поблизу домівок починається любов до постійного руху і перші кроки до професійного спорту.

Загалом впродовж 4 останніх років у Чернігові за кошти міського бюджету встановили більше 70 дитячих та спортивних майданчиків.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, баскетбольний майданчик, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект