Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Півтора роки без автобусу села Биринської сільради: коли відновлять маршрут


Півтора роки без автобусу села Биринської сільради: коли відновлять маршрут

Півтора роки без будь якого автобусного сполучення залишаються села Биринської сільради, що на Новгород-Сіверщині.На території Биринської сільської ради проживає 600 людей. Автобусного сполучення тут немає півтора року. Дорога до Бириного – в ямах та вибоїнах. Асфальт зберігся ділянками.

Від райцентру Бирине відрізане двома річками - Віть та Десна. В минулому році на річках почали ремонтувати наплавні мости – тоді й перестали ходити автобуси. До Новгорода-Сіверського місцеві добираються хто чим.

«Хто винаймає машину, хто викликає таксі, багато їздять на велосипедах, на мопедах, а хто й, навіть, пішки ходить», - розповідає Олена Шулік.

Від Бириного до лікарні 15 кілометрів. Шлях велосипедом займає годину з лишком.

«Автобус нам необхідний. Просто необхідний.»


Лісничі розповідають, що на своєму транспорті щодня підвозять місцевих.

«Кожен день комусь треба до Новгорода-Сіверського. Якщо раніше два рази на тиждень, а потім раз на тиждень автобус ходив. То зараз зовсім автобусного сполучення нема», - говорить Григорій Гуща.

Автобуси до Бириного перестали ходити, коли почався ремонт одного з наплавних мостів - через річку Віть.

Ремонтувати почали навесні 19-го року. В кінці того ж року завершили. А з 1-го вересня почався капітальний ремонт вже іншого мосту – через Десну.

«Ведуться роботи на понтонних мостах. Один вже введено в експлуатацію. Один з них буде введений приблизно наприкінці жовтня. Ми працюємо над тим, щоб відновити маршрут і в цьому напрямку», - сказав перший заступник голови Новгород-Сіверської РДА Богдан Ткаченко.

З його слів, вже є попередня домовленість з фірмою перевізником про відновлення автобусного рейсу. Директор фірми – перевізника Микола Душин підтвердив, як тільки міст через Десну буде відремонтовано до Бириного пустять автобус. Він буде ходити раз на тиждень. Зараз шукають водіїв, які будуть обслуговувати маршрут.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус, Новгород-Сіверщина, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект