Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рік без автобуса до райцентру: на Новгород-Сіверщині ремонтують дорогу до Об'єднаного


Рік без автобуса до райцентру: на Новгород-Сіверщині ремонтують дорогу до Об'єднаного

Автобусне сполучення між Новгородом-Сіверським і селами Об’єднанської сільради відновлять до кінця місяця. Про це Суспільному сказав заступник голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації Богдан Ткаченко.Через зруйновану дорогу села вже рік не мають автобусного сполучення з райцентром. Селяни добираються туди або попутками або на таксі.

Зараз між селами Гнатівка та Об'єднане ремонтують 5 кілометрів дороги. Підготовчі роботи завершили на всій ділянці - розчистили узбіччя від чагарників, зняли зруйнований асфальт та засипали щебеневу основу. На неї ляже два шари асфальту.

З п'яти кілометрів дороги два вже відремонтували. Нова дорога від Об'єднаного тепер виглядає так.

А так вона виглядала до ремонту.

Через зруйновану дорогу між селами сільради та райцентром – Новгородом-Сіверським нема автобусного сполучення. Автобуси не ходять сюди вже рік. 30 кілометрів до міста селяни долають або попутками або на таксі.

«Автобусу нема - нічим добиратись. То до траси, до Блистова їдуть, то сюди - шосткинським автобусом до Путивська доїдуть, а потім від Путивська знову треба чекати три години, щоб дістатися до лікарні чи ще кудись», - розповідає Марія Дятел.

«Як до лікарні треба – треба машину наймати, а машина – 400 гривень до Новгорода-Сіверського. Навіть - продуктів купити, у нас же ні магазинів, нічого немає», - додає житель села Об’єднане Іван.

Як сказав перший заступник голови Новгород-Сіверської РДА Богдан Ткаченко, з перевізником домовились. Автобус, після відновлення рейсу, буде курсувати до Об’єднаного двічі на тиждень. Пустять автобус паралельно з завершенням ремонту дороги.

За словами провідного інженера управління капітального будівництва області Євгена Блохи, роботи планують завершити до 30 вересня.

На ремонт 5 кілометрів дороги витратять близько 21 мільйона гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Новгород-Сіверщина, Богдан Ткаченко, автобуси, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект