Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Черговий акт вандалізму у Прилуках: під чиюсь руку потрапило паркове освітлення


Черговий акт вандалізму у Прилуках: під чиюсь руку потрапило паркове освітлення

Черговий акт вандалізму у Прилуках. І знову під чиюсь руку потрапило паркове освітлення. Цього разу дісталося ліхтарю у військовому містечку 12.11 вересня зранку мешканці містечка спостерігали шокуючу картину у пару відпочинку «Гармонія».

Валентина Шкурат, голова КСП №6: «Є свідки, які стверджують, що сьогодні в 3 години ранку цей ліхтар стояв ще на місці. В 7 годин ранку вже в такому вигляді, як ви бачите. Як можна відкоментувати цю подію? Як говорять старі люди: навіть свині, там де на волі, під себе не гадять. Більше коментарів, мабуть, сказати не можна, тому що це нелюди зробили, варвари».

Вкрай обурює таке ставлення до краси і комфорту створених для людей, і двірників, які доглядають за парком «Гармонія».

Микола Миколайович, двірник ТОВ «Комфортні послуги»: «А ми працюємо скрізь, щоб дітям красиво було, щоб у нас був порядок та чистота. А у нас порядку немає, бо двірників не поважають. Там побили світильник, там і там, - для кого ми строїмо це? Неможна нічого построїти, народ страшний».

Дехто із мешканців військового містечка вважає, що це справа рук дітей чи підлітків. На такі думки наштовхує їх поведінка в парку вдень.


Лариса Самофалова, мешканка військового містечка №2: «Каждый день отдыхают люди с детьми и не смотрят за своими детьми. Детям замечания не делают. Сколько раз делала замечание, никто не реагирует на это. А там же электрика. Но никому ничего не надо».

Проте, зважаючи на періодичність актів вандалізму в Прилуках в останній час, виникають і інші думки, говорить Руслан Ніязов, директор товариства «Комфортні послуги», що опікується парком «Гармонія».

Руслан Ніязов, директор ТОВ «Комфортні послуги»: «Ми наводили також порядок в мікрорайоні Бам, де також були виставлені ліхтарі, освітлення, прокладені алейки. І ви знаєте, протягом останнього часу і там зламані ліхтарі, і у військовому містечку, то це наштовхує на думки, що це все не просто так, а через передвиборчою лихоманкою. Все, що не робиться для прилучан, з точки зору покращення їхнього життя, все ламається».

Має Руслан Ніязов і припущення навіщо наразі в Прилуках із такою впертою періодичністю здійснюються актив вандалізму.

Руслан Ніязов, директор ТОВ «Комфортні послуги»: «В певних колах робляться такі висновки, що це влада. Зрозуміло, що до влади немає ніякого відношення. Навпаки, наскільки ми бачимо, все робиться для людей, а отримуємо отаке відношення до тих елементів, які будуються для мешканців».

Наразі працівники «Комфортних послуг» убезпечили місце кріплення ліхтаря та забрали його на відновлення. Тимчасово у парку відпочинку «Гармонія» буде на один ліхтар менше. А на чиїсь совісті на один ганебний вчинок більше, але не тимчасово.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освітлення, вандалізм, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект