Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коли місто отримає нові тролейбуси і які прохання чернігівців, озвучені у дворах, зможуть виконати?


Коли місто отримає нові тролейбуси і які прохання чернігівців, озвучені у дворах, зможуть виконати?

Ремонт міждворових проїздів, зміни маршрутної мережі та організація дорожнього руху. Ці та інші питання, що турбують жителів різних мікрорайонів Чернігова, міський голова обговорив з керівниками комунальних підприємств на щотижневій нараді у муніципалітеті.Попередньо Владиславу Атрошенко їх озвучували люди на зустрічах, тепер вирішуватимуть відповідальні співробітники. Одне з таких прохань – зменшити інтенсивність транспорту по вулиці Милорадовичів. Як варіант розглядають організацію там одностороннього руху.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства: «Варіант одностороннього руху можливо розглянути. Але необхідно там робити капітальний ремонт. Там немає тротуарів. І при проведенні капітального ремонту буде розглянута організація дорожнього руху, яка буде погоджена з патрульною поліцією. І тільки після цього можна дати висновок. Тобто, якщо робити це, то тільки в 2021 році».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Розглядайте вже зараз. А за результатами розгляду, ми тоді будемо дивитися наші плани і наші можливості».

Наступне питання – розвантаження пасажиропотоку на ЗАЗі у ринкові години пік. Зокрема, можливість внесення змін до маршрутів тролейбусів і зменшення таким чином інтервалу руху машин на цьому відрізку шляху.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якісь тролейбуси запустити по малому колу від ЗАЗу до Мазепи. Щоб біля Мегацентру розверталися і їхали далі».

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Треба розглядати це питання. Зараз в мене там знаходиться спеціаліст транспорту, який вивчає пасажиропотік. На 8-му годину всі люди, які знаходились на зупинці Володимира Дрозда виїжджали. Не один не залишився. Збільшити випуск можливо на 9 або на 3 маршруті, тоді це питання вирішиться».

За дорученням Владислава Атрошенка, найближчим часом предметно розглянуть і пропозицію продовження 33-го автобусного маршруту з Другої міської лікарні та пологового будинку, оскільки бракує сполучення околиць Чернігова із цими інфраструктурними об’єктами.

Втім, як показують зустрічі у дворах, більшість питань чернігівців нині стосується саме благоустрою та ремонту прибудинкових територій. Тому започатковані містом стандарти будівництва, що впродовж кількох років втілювали у центрі та деяких житлових кварталах, активно реалізуватимуть у дворах та віддалених районах, зазначив міський голова.

Очільник Чернігова пояснює, що через цьогорічні втрати держбюджету у 2021 році місто також матиме менше можливостей на розвиток, не зможе робити дороговартісні заміни комунікацій чи капітальні ремонти великих об’єктів. Відтак, вже зараз можна потроху займатися проектними роботами по питаннях у дворах.

Принагідно під час наради порушили проблему закупівлі 5 нових тролейбусів. Нагадаємо, їх намагаються придбати ще від початку року, але через конфлікт виробників, тендер кілька разів зривався. Цього разу подався лише Чернігівський автозавод.

Руслан Ємець, начальник КП «Чернігівське тролейбусне управління»:
«Вчора було відкриття пропозицій. Закупівля не відбулась, але для нас це може й на краще. Тому що ми можемо переходити до переговорної процедури. І за терміном, це може бути навіть на 5 днів раніше».

Як повідомив Руслан Ємець, три машини на виробництві уже закомплектовані, решту мають підготувати у продовж двох тижнів. Тому вже до кінця листопада вони можуть поповнювати міський парк електротранспорту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, нарада, муніципалітет, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект