• Брухт ДальнобойСервис


У Прилуках орудують вандали

І знову акт вандалізму під покровом ночі. В Прилуках з завидною постійністю шкодиться майно громади. В ніч з 13 на 14 вересня об’єктом для вандалів стала сміттєва урна та близько десятка лав у центральній частині міста.Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»: «Станом на ранок 14 вересня, диспетчер міської ради повідомив, що поблизу міської ради розбита сміттєва урна. Дане дійство сталося близько 3-4 годин ранку. На мою думку, це хуліганські дії, які вчиняють підлітки. В добавок до сміттєвої урни, комунальним підприємством «Послуга» було прораховано, що пошкоджено близько 9 лав в центральній частині міста. Звичайно, що це молодь, яка п’є, гуляє і не думає про естетичний вигляд міста, а псує все, що потрапляє їй під руку».

Обурені прилучани дають свою оцінку діям вандалів та їх вихованню.

Ірина, прилучанка: «Моральні уроди. Мабуть, треба, щоб поліція частіше ходила патрулювала місто, бо ми податки сплачуємо, а поліції щось не дуже видно».

По даному факту вандалізму комунальні підприємство «Послуга», що є балансоутримувачем об’єктів благоустрою в місті, звернеться до правоохоронців.

Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»: «Оскільки в даному дійстві вбачається хуліганство, комунальне підприємство «Послуга» буде звертатися до міського відділку поліції про пошкодження майна, який перебуває у них на балансі».

Проте, як показує досвід, вирахувати вандалів і відповідно покарати їх, практично нереально.

Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»: «На жаль, незважаючи на те, що доволі багато встановлено камер відеоспостережень, дані хулігани прикривають свої обличчя маскою, кепками, тому встановити особу доволі часто неможливо. На моїй пам’яті, щоб прилюдно якась людина понесла відповідальність за дане дійство, не було, не пам’ятаю такого».

А це було б найдієвішою боротьбою з вандалами, говорить Антон Завгородній. Вистачило б одного показового покарання, аби інші хулігани подумали перш ніж ламати те, що створюється для всієї громади Прилук.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Антон Завгородній, вандалізм, ТК «Прилуки»

Добавить в: