Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скільки всього у Чернігові відремонтовано доріг приватного сектору та прибудинкових територій?


Скільки всього у Чернігові відремонтовано доріг приватного сектору та прибудинкових територій?

Вулицю Тракторну у Чернігові, яка є проходом до кількох освітніх закладів, у цьому році капітально ремонтують. Тут вже укладений нижній шар асфальту, викладені плиткою тротуари, зроблено парковку біля школи №22. На етапі завершення заміна огородження навколо школи дитсадків. Буде зроблено ще й освітлення.Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Це одна з вулиць приватного сектору, яка в цьому році ремонтується. Але ця вулиця ремонтується не тільки як приватний сектор, а це є прохід/проїзд до 22-ї школи та двох дитячих садочків – 43 та 45. А також, плюс до цього до всього, навколо ремонтується прибудинкова територія».

Всього тут відремонтують близько 800 м дорожнього полотна. А також прибудинкову територію біля 4 дев’ятиповерхівок.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Це головний принцип, який ставить міський голова, питання повинно вирішуватися в комплексі – і приватного сектору, і прибудинкових територій. Але в першу чергу це проходи до шкіл і садочків, щоб зробити зручним пересування в першу чергу для дітей, і відповідно для дорослих, які приводять дітей в садочок».

У цьому році планують закінчити ще й вулицю Алексєєва і укласти там верхній шар асфальту.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР: «На часі вулиця Некрасова. Це приватний сектор на малому проспекті. Там питання з водовідведенням, тому що через цю вулицю йде вся вода, яка йде з Бєлова, 1 Травня, через електрон. Там досить серйозна кількість води. І вона обходить біля стоматології на малий проспект, тобто в цьому році там також будуть комплексні ремонти. Десь в жовтні ми почнемо вже робити».


З 16 по 19 рік у Чернігові відремонтували 24 вулиці приватного сектору. Це майже 42 тисячі квадратних метрів покриття. Фінансування на цей вид робіт повністю виділяється з міського бюджету. Крім випадків, коли жителі вулиці виявляють бажання скористатися програмою 20/80, де більшу частину сплачує місто, решту – люди.

Ще один систематичний напрямок роботи міської влади, ремонт прибудинкових територій.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Прибудинкових доріг зроблено за 5 років більше 140 будинків. Загальний обсяг – це більше 110 тисяч квадратних метрів».

Наприклад, нині облаштовують тротуари і проїзди за такими адресами, як Рокоссовського, 4А та Захисників України, 6, 8.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Прибудинкові території, які на сьогоднішній день в ремонті і вони закінчують, район Градецький – Шевчука та 1 Гвардійська. Вже закінчили на Єськова прибудинкову територію, в першу чергу тротуар люди просили зробити. Також в цьому році планується зробити Кошевого, 29. І прибудинкова на проспекті Перемоги, 162, 164, 166, 168».

Перелік доріг приватного сектору та прибудинкових території, які ремонтувати протягом року, міська влада визначає наступним шляхом: Управління ЖКГ збирає всі звернення від мешканців та депутатів, а також доручення міського голови. Першочергова увага надається тим об’єктам, які є проходами до закладів освіти та кількості звернень від людей за конкретною адресою. Кінцеве рішення за профільною депутатською комісією та сесією міської ради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, прибудинкова територія, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект