Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині пенсіонер навмисно влаштував вибух у квартирі


На Чернігівщині пенсіонер навмисно влаштував вибух у квартирі

До вибухів до пострілів мешканцям військового містечка не звикати. На полігоні поруч із частиною часто проходять навчання. Та коли рвонуло у п’ятиповерхівці, мешканці не на жарт перелякалися.Мешканці цього будинку в селещі Десна вже відпочивали: хтось дивився телевізор, а хтось займався хатніми справами. Та раптом гримнуло так, що аж задрижали стіни та шибки.

Люди одразу відчули різкий запах газу.

Галина, чула вибух: «Я думала, разорвало дом. Я посмотрела с третьего этажа на четвертый, а там уже горело».

З вікон квартири на четвертому поверсі виривалися язики полум’я. Сонні мешканці у паніці хапали документи і вибігали на вулиці.

Рятувальники прибули дуже оперативно. Загасили полум’я і на підлозі в одній з кімнат знайшли власника квартири. З численними опіками чоловіка терміново відвезли у місцевий госпіталь.

71-річного постраждалого знають у будинку майже всі. Останні роки чоловік все частіше почав прикладатися до пляшки і його частенько бачили на підпитку.

В’ячеслав знає постраждалого: «Він був самотньою людиною. Замкненою. Наскільки я знаю, у нього нещодавно дружина померла».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розваги з дівчатами призвели до вибуху у відомому військовому навчальному центрі Десна

Як тільки пенсіонер зміг говорити, до нього прийшли слідчі. Спершу правоохоронці підозрювали, що через якусь несправність, стався витік газу, і через це господар ледве не загинув. Але чоловік усіх ошелешив – вибух він влаштував сам.

Виявляється чоловікові просто набридло жити. Тоді він пішов у кухню, перерізав шланг, під’єднаний до плити, і спокійно ліг на диван. Почекав кілька хвилин, поки газ заповнить усі кімнати, і чиркнув запальничкою аби прикурити цигарку. В цей момент і пролунав вибух.

Сусіди самогубця-невдахи просто в шоці. Адже всі вони були буквально на волосині від трагедії.

В’ячеслав знає постраждалого: «Ми вважаємо, що народилися в сорочці. Якщо б більше зайшло газу в кімнату, то, мабуть, не було б і будинку. Принаймні, кажуть, що цього під’їзду не було б точно. Це вчинок неадекватної людини».

Чому пенсіонер вирішив піти на той світ, і не один, а разом із сусідами, слідчі ще з’ясовують. Але ймовірно він просто не витримав самотнього життя.

Наталія Слабеняк, співробітниця поліції Чернігівщини: «Нині поліція проводить досудове розслідування за статтею 270 Кримінального кодексу України (це порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки)».

За те, що ледь не висадив будинок у повітря, неадекват може потрапити за грати на 3 роки.

Стан чоловіка задовільний. І до суду він може повернутися додому. Сусіди дуже цього бояться, бо впевнені, що пенсіонер захоче довести задумане до кінця.

Сюжет телеканалу ICTV, «Надзвичайні новини»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: самогубство, пенсіонер, газ, селище Десна, ICTV, «Надзвичайні новини»

Добавить в:


ЦентрКомплект