Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чемпіонат з футболу серед правоохоронців: хто здобув перемогу?


Чемпіонат з футболу серед правоохоронців: хто здобув перемогу?

14 вересня на стадіоні «Чернігів-Арена» пройшов чемпіонат області з футболу серед правоохоронних органів.За словами майстра спорту Сергія Слісаренка, у чемпіонаті беруть участь 12 команд, що розподілені на 2 групи.

Сергій Слісаренко, начальник фізкультурно-спортивного відділу обласної організації «Динамо»: «Зараз вже проходить півфінальна частина цих змагань, в яких беруть участь команди Головного управління Національної поліції та Управління державної служби надзвичайних ситуацій. Праворуч грають команди Академії державної пенітенціарної служби та військова частина Т0500».

Підтримати свою команду та насолодитися грою прийшов ректор Академії державної пенітенціарної служби Олексій Тогочинський. Він вважає, що подібні заходи потрібно заохочувати, адже вони виховують характер та волю до перемоги.

Олексій Тогочинський, ректор Академії державної пенітенціарної служби України: «Даний захід традиційно проводиться у нас кожен рік. Цей захід спонукає силові структури нашої області до занять спортом, вчасності футболом».

Футбол на Чернігівщині активно розвивається. Учасник чемпіонату Сергій Марцинюк полюбляє подібні змагання за можливість показати, чого ти насправді вартий. Чоловік бере участь у чемпіонаті щороку, і каже, завжди задоволений.

Команди зіграли 3 матчі поспіль. У фінал вийшли управління ДСНС та Академія державної пенітенціарної служби.

Чемпіонат області з футболу закінчився блискучою перемогою пенітенціарників. Переможці отримали кубок, медалі та грамоти. Срібним призером стала команда Управління державної служби з надзвичайних ситуацій. Їх гравці теж отримали кубок та медалі. Третє місце посіла команда Управління Національної поліції.

Також визначили кращих воротаря, захисника, нападника та бомбардира.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбол, правоохоронці, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект