Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий майданчик для фанатів баскетболу планують відкрити наступного тижня


Новий майданчик для фанатів баскетболу планують відкрити наступного тижня

Реконструкція баскетбольного майданчика на території першої школи добігає кінця. Вже майже готове покриття, встановлені сидіння глядачів і невелике приміщення для зберігання інвентарю.Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Місця для сидіння і ангар для зберігання інвентарю ми планували зробити в наступному році. Але, за сприянням міського голови, було додатково виділено коштів до фінансування даного проєкту і підписано додаткову угоду з підрядником, тому всі роботи були винесені на цей рік».

При наближенні до оновленого майданчика впадає в око великий банер, який закриває пошарпану стіну будівлі поруч. Це результат роботи чернігівських фанатів стрітболу, які активно допомагали всім чим могли під час реконструкції.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Баскетбольна спільнота міста об’єднала зусилля. Вони знайшли фотографії в своїх архівах всіх, хто вигравав першості по стрітболу у місті Чернігові, починаючи з 1999 року, і зробили банер. Банер був в рамках проєкту».

За словами Олександра Макарова, поганяти у баскетбол на новому майданчику можна буде вже з наступного тижня. Оскільки його реконструкція починалася як проєкт «Бюджету участі», то згідно з принципом загальної доступності, тренуватися і проводити змагання на майданчику можна всім.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, баскетбольний майданчик, Олександр Макаров, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект