Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До Дня фізичної культури та спорту у Чернігові відзначили тренерів


До Дня фізичної культури та спорту у Чернігові відзначили тренерів

Тренуванню дітей Віктор Миколайович Іваненко присвятив значну частину свого життя. Його робота полягає не лише в тому, аби поділитися своїми знаннями і слідкувати за процесом навчання веслувати на байдарках та каное, а ще й в постійних відрядженнях на змагання, спілкування з батьками і в вирішенні десятки робочих питань.Виконує з дня у день свою роботу і решта чернігівських тренерів. Вони мають силу, витримку і натхнення знаходити підходи до абсолютно різних дітей, які в майбутньому можуть стати чемпіонами.

12 вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Працівників цієї сфери напередодні офіційного свята відзначив Чернігівський міський голова.


Відзначення спортивної еліти в Чернігові традиційний захід.

Чернігівська міська влада підтримує у Чернігові абсолютно всі види спорту і у межах своїх можливостей розподіляє фінансування і на покращення матеріально-технічної бази цих шкіл і на премії для спортсменів, які показують високий результат, виборюючи нагороди. В цьому напрямку планують рухатися і надалі.

Чернігів є напевно єдиним обласним центром, який немає такого важливо спортивного об’єкту як палац спорту. І протягом наступних кількох років це планують змінити. Місто вже визначилося з місцем для його будівництва, а відповідно й основними технічними характеристиками.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День фізичної культури та спорту, професійне свято, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект