• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Спільною руханкою Чернігів долучився до всеукраїнського олімпійського уроку


реклама

Спільною руханкою Чернігів долучився до всеукраїнського олімпійського уроку

 

Спільною руханкою Чернігів традиційно долучається до всеукраїнського олімпійського уроку. Цього дня на стадіоні «Юність» сотні вихованців і вихованок спортивних шкіл, легенди національної та світової арени, а також ветерани нашої спортивної історії. Своїм особистим прикладом вони доводять, що рух і постійне прагнення стати кращими – це навіть не спосіб, а саме життя.Спорт – це не сукупність перемог і поразок, а насамперед наполегливість, витримка і щоденна робота над собою. Інколи навіть не однієї людини, а всієї команди.

Відчути на собі унікальність кожного виду спорту і одразу ж записатися до тої чи іншої секції, або ж просто поспілкуватися зрідненими у цій справі людьми, на стадіоні могли усі охочі.

Впродовж останніх 4 років спортивна галузь є однією з пріоритетних для міста і на її розвиток постійно виділяються кошти міського бюджету. Зокрема, капітально ремонтуються спортивні школи, оновлюється їх інфраструктура та обладнання, будуються баскетбольні та футбольні майданчики і відновлюють спортивні зали у загальноосвітніх школах Чернігова.

У планах міста втілити проєкт сучасного палацу спорту, що також сприятиме особистому росту спортсменів та новим досягненням.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стадіон Юність, спорт, всеукраїнський олімпійський урок, «Дитинець»

Добавить в: