Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Глава МОЗ Максим Степанов у Чернігові


Глава МОЗ Максим Степанов у Чернігові

Глава МОЗ Максим Степанов перебував з робочою поїздкою на Чернігівщині. Перше, куди він заїхав, так це на центральний ринок. Міністр побачив, що більшість людей без масок, в кращому випадку маски були на підборідді.Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України: «Перше, що треба робити в таких випадках, так це повинна відпрацьовувати Держпродспоживслужба, яка повинна контролювати всіх цих заходів безпеки».

Максим Степанов також побував у центральній районні лікарні, яка зокрема визначена як опорна для лікування хворих на коронавірус. В даний час там перебуває 42 пацієнта з підтвердженим діагнозом COVID-19, або з підозрою на нього.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України: «Лікарня всім забезпечена – і засобами індивідуального захисту, і апаратами штучної вентиляції легень з повністю підведеним киснем. У нас зараз одне з актуальних питань – це саме підводка кисню. Взагалі в Чернігівській області на сьогоднішній день 11 лікарень, які визначені для лікування хворих на COVID-19, які розраховані на 502 ліжка».

Міністр відвідав і Чернігівський медичний центр сучасної онкології. Подивився різні відділення, в тому числі відділення променевої терапії. 15% людей, які помирають в Україні протягом року, помирають саме від онкологічних захворювань. В бюджеті наступного року через програму медичних гарантій суттєво збільшиться пакет онкології, каже Максим Степанов.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України: «Ви знаєте, що у нас є велика програма по розбудові трансплантаційної незалежності нашої країни. Ми хочемо за 3 роки здобути таку трансплантаційну незалежність. Що це таке? Це щоб люди не їздили за кордон лікуватися і робити трансплантації, як органну трансплантацію, тобто органів, так і трансплантацію кісткового мозку. Тому в планах в Чернігівському центрі онкології зробити і трансплантацію органів, і в тому числі трансплантацію кісткового мозку. Це те, що потребують наші громадяни».

Брифінг проходив на території обласного центру соціально значущих та небезпечних хвороб колишнього тубдиспансеру. На сьогодні тут лікується на стаціонарі 70 пацієнтів, а колись було 750 ліжок. Заклад перебуває у стані реформації. Міністр пообіцяв підтримати проєкт реконструкції однієї з будівель центру.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: МОЗ, Максим Степанов, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект