Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівець з діагнозом ДЦП подолав 100 кілометрів бігу та встановив рекорд України


Чернігівець з діагнозом ДЦП подолав 100 кілометрів бігу та встановив рекорд України

100 кілометрів, а це майже 12 годин бігу вдень, вночі та під дощем, подолав чернігівець Максим Ус. Чоловік з дитинства має інвалідність, у нього ДЦП. Проте в ультрамарафоні в Києві він змагався нарівні з усіма. Зі 150 учасників Максим до фінішу прийшов 66 і встановив рекорд України з бігу.У Чернігівському міському парку культури та відпочинку друзі та колеги зустріли бігуна Максима Уса. Експерт з рекордів Віталій Зорін передав Максиму відзнаку Національного реєстру рекордів України.

«Коли ми бачили цю заявку, я взагалі думав, що це якийсь жарт», - сказав Віталій Зорін.

До Книги рекордів Максим потрапив за результатами Київського марафону. Близько 150 учасників у липні цього року бігли 100 кілометрів, 14 кіл навколо Труханова острова. Бігли вдень, вночі, під дощем. Подолали дистанцію 90 бігунів. Максим має діагноз ДЦП. Фініншував він 66-им. Його час, а це 11 годин, 39 хвилин і 47 секунд, який зафіксували організатори марафону, взяли за основу реєстратори книги рекордів.


Максим зізнається, на 80-му кілометрі марафону почалася справжня боротьба із собою, хотілося спати, все дратувало. Сила волі перемогла.

«Я мріяв, щось таке здійснити неймовірне. Подолав цю дистанцію, радий, витримав», - сказав Максим Ус.

Бігати професійно Максим почав три роки тому, до цього грав у футбол, де його помітили та відправили на перші змагання з бігу. Там він виборов свою першу медаль. Зараз каже, у нього їх більше п'ятдесяти.

Максим одружений, виховує сина. Від держави він отримує трохи більше двох тисяч гривень пенсії. Працює пекарем у продовольчій компанії. Планує для себе нові спортивні виклики.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Максим Ус, рекорд, ДЦП, біг, легка атлетика, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект