Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вперше за 20 років у чернігівських лікарнях оновлять постільну білизну та ліжка у палатах


Вперше за 20 років у чернігівських лікарнях оновлять постільну білизну та ліжка у палатах

У чернігівських лікарнях будуть оновлювати постільну білизну та ліжка у палатах. Нагадаємо, таке розпорядження дав Владислав Атрошенко після того, як зайшов до стаціонару Другої міської лікарні. Про те, як воно виконується, очільник міста запитав у керівника профільного управління на ранковій нараді.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я просив, щоб ми брали по одній лікарні і закривали питання. І ми домовились, що усього 500 ліжок. Дивимось, перебираємо, які кращі ліжка, то 200 лишаємо. І наприклад, на 300 ліжок 600 комплектів».

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради: «Буде придбано на сьогоднішній день 500 підковдр, 1000 простирадл, 500 наволочок, 200 подушок, 80 матраців для звичайного ліжка і 80 матраців для функціонального ліжка».

На все це за попередніми розрахунками потрібно близько 340 тисяч гривень.

Друга міська лікарня перша у черзі на оновлення постільної білизни. Але інші медичні заклади без уваги не залишаться, пообіцяв міський голова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Не йдіть по шляху «найдешевше». Бо все порозлазиться. Все-таки вибирайте з точки зору якості і щоб вони слугували декілька років».

Першою у черзі на оновлення палатної комплектації теж буде Чернігівська міська лікарня №2, а далі інші медичні заклади.

Владислав Атрошенко акцентував на тому, щоб усе, що на разі купується було в першу чергу якісним.

Крім білизни придбають ще близько сотні багатофункціональних ліжок.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради: «Ми вирішили, що ті кошти, які нам виділяються на придбання цих ліжок, придбати приблизно 100 ліжок. Буде придбано по 35 ліжок для 1 та 2 лікарні, поменше ліжок отримає пологовий будинок, 3 міська лікарня і 4. Приблизна вартість цього ліжка десь біля 20 тисяч гривень. Звичайно вони китайські, але ж вони належної якості і перевірені в інших лікарнях. І ми сподіваємось, років 10-15 вони нам прослужать. Порівняно з тим, що ви бачили, для нас це космос».

Кошти на ці потреби уже виділені. Наразі йде підготовка документів для проведення відповідних процедур щодо їх закупівлі, повідомив Владислав Кухар.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: постільна білизна, лікарня, ліжко, палата, Владислав Атрошенко, Владислав Кухар, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект