Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи готові теплогенеруючі компанії і ЖЕКи до опалювального сезону та на якому етапі ремонти мереж?


Чи готові теплогенеруючі компанії і ЖЕКи до опалювального сезону та на якому етапі ремонти мереж?

Початок осені і до опалювального сезону залишається все менше часу. Про готовність міста та стан мереж і ремонти, керівники комунальних та теплогенеруючих підприємств прозвітували на щотижневій нараді в муніципалітеті.Так, для старту роботи обидва тепловики – Чернігівська ТЕЦ та «Облтеплокомун енерго» - мають достатньо запасу вугілля і отримали ліміти на газ відповідно. І станом на 8 вересня, завершують підготовку своїх комунікацій.

Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ фірма «ТехНова», т.в.о. директора КЕП Чернігівська ТЕЦ: «Оборудование станции готово для начала отопительного сезона. Работы заканчиваются по магистральным распределительным тепловым сетям. Нам осталось ликвидировать порядка 9 раскопок. На следующий вторник на два дня запланировано проведение гидравлических испытаний, которые подтвердят качество выполненных ремонтов. Если где-то что-то не выдержит, то у нас будет время восстановить и привести все в соответствие к началу октября».

Зокрема, один із найважливіших об’єктів, а це заміна магістральної теплотраси по Коцюбинського, вже підключений до системи і нині експлуатується. А споживачі, під’єднані до цієї труби, від вересня отримають гаряче водопостачання.

Планові ремонти мереж іншого теплогенеруючого підприємства також добігають кінця.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «На сьогоднішній день у нас залишилось 6 розкопок. Котельні готові, крім на Староказарменній. Там йде повна реконструкція».

У свою чергу міський голова попросив пришвидшити реконструкцію комунікацій на вулиці Академіка Павлова, аби дорожники могли вчасно виконати там свої роботи.


Що стосується іще одного постачальника послуг – «Чернігівводоканалу», то всі роботи заплановані в рамках інвестпрограми підприємство вже завершило. Нині триває ліквідація аварійних ситуацій та відновлення люків.

Підготовку до зимового періоду здійснюють і ЖЕКи. Їхні поточні ремонти зроблені на 95%, залишилося скління і мощення, які мають завершити до кінця вересня.

За словами начальника профільного управління, цього місяця мають закінчити капітальний ремонт Київської, Доценка та Льотної. А у жовтні – нову дорогу на Шерстянку разом зі з’їздами і тротуарами.

Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства: «Місто 15 жовтня повністю буде готове до роботи в зимовий період».

Принагідно порушили питання закупівлі 5 тролейбусів місцевого автозаводу. Нагадаємо, через конфлікт підприємств, які беруть участь у торгах, а також спеціальні умови чернігівського виробника, від початку року тендер кілька разів зривався. Наразі його вчергове оголосили.

Руслан Ємець, начальник КП «Чернігівське тролейбусне управління»: «15 числа у нас кінцева дата прийому пропозицій. 7 днів на кваліфікацію і 10 на визначення переможця. Ми спілкувалися з підприємством, яке має прийняти участь в торгах, а також спілкувались з керівництвом, розуміння начебто є».

Якщо чернігівський автозавод знову зірве торги, місто розглядатиме можливість придбати електромашини іншого виробника.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тепловики, опалювальний сезон, нарада, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект