Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Мистецька освіта в умовах карантину


Мистецька освіта в умовах карантину

В масках і з постійною дезінфекцією та на безпечній дистанції. За таких умов синхронно зі школами, гімназіями та ліцеями міста Прилуки запрацювали і заклади естетичного спрямування. Зокрема, у Прилуцькій школі мистецтв ще звикають до нових правил освітнього процесу.На відміну від вихованців закладу, дирекція оперативно відреагувала на карантинні обмеження та вдало реалізовує їх в життя.

Наталія Ярошенко, директор Прилуцької школи мистецтв: «Новий 2020-2021 навчальний рік не звичний для нас, особливий, але ми його розпочали досить інтенсивно, організовано. Прилаштовуємося до тих умов, в яких працюємо. Зараз досить інтенсивно викладаємо матеріал, повторюємо і узагальнюємо той матеріал, який був викладений дистанційно минулого року».

Першочергово зміни відбулися в графіку навчання. Починаючи із 1 вересня, діти відвідують заклад із урахуванням розкладу основних занять в школі.

«Ми підлаштовуємося, звичайно, до загальноосвітніх закладів нашого міста. В зв’язку з цим нам потрібно було так скласти розклад, щоб діти могли навчатися у нас і в ранковий період, і після обіду».

Найголовнішим правилом закладу лишається носіння масок. В Прилуцькій школі мистецтв говорять, майже за півроку, що триває карантин, до цієї умови всі вже звикли.


Наталія Ярошенко, директор Прилуцької школи мистецтв: «Навчальний процес діти сприймають із радістю. Беруть з собою маски, які вони використовують тільки переміщуючись по школі, а в класи вони знаходяться без масок. Викладачі наші знаходяться в масках і в класі, і під час переміщення по школі. Батьки приводять дітей до школи і передають дітей з рук в руки викладачам».

Обов’язковим для закладу є і вимірювання температури на вході. Процедура стосується усіх без виключення.

Для забезпечення санітарних та епідемічних норм проводиться систематична дезінфекція.

Наталія Ярошенко, директор Прилуцької школи мистецтв: «На перервах обов’язково провітрюється класне приміщення. Під час перерви ми робимо дезінфекцію ручок, обробляємо музичні інструменти, станки хореографічні, тобто дезінфікується все, до чого торкаються руки дітей».

Аналогічні зміни торкнулися всіх без виключення закладів естетичного спрямування Прилук, розповіла начальник відділу культури та туризму Катерина Мовчан. В більшості вони дублюються із діючими в закладах загальної освіти.

Катерина Мовчан, начальник відділу культури і туризму міської ради: «Школи на даний час працюють у дві зміни – із 8:00 до 19:35. Доступ у приміщення мають лише діти та вчителі, батькам заборонено перебувати у школі. На вході звичайно ж розташовані дезінфікуючі засоби. Викладачі пристосовують свій розклад індивідуальних занять відповідно до розпорядку учнів. І звичайно, що здобувачі мистецької освіти, прийшовши з 1 вересня в школу, будуть закріплювати той матеріал, який вони отримували дистанційно».

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуцька школа мистецтв, Наталія Ярошенко, Катерина Мовчан, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект