Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Шкільне харчування в умовах карантину


Шкільне харчування в умовах карантину

Фасована випічка по-індивідуальному замовленню, дистанція у черзі, а також погодинний графік прийому їжі, - за такими новими правилами стартував процес харчування для учнів прилуцьких закладів освіти.Без змін лишилися апетит та уподобання маленьких гурманів, розповідає кухар шкільної їдальні загальноосвітньої школи №3 Лідія Лукаш. Щоденно шкільною випічкою ласують всі без виключення учасники навчального процесу.

Олександр Самусенко, директор ЗОШ №3: «У цьому навчальному році в навчальному закладі всього навчається 445 учнів, з них обов’язково охоплені харчуванням діти початкової школи – до 183 учнів, плюс учні 5-7 класів та старших класів, але вони харчуються по бажанню. Також охоплені харчування пільговики».

Загалом гарячим харчуванням у Прилуках охоплено понад 2100 школярів – це учні 1-4 класів, пільговики та старша ланка, за умови власної оплати.


У комбінаті шкільного харчування «Шкільний», що власне виконує дану функцію, говорять, організація гарячого харчування змінилася лише в частині графіку прийому їжі. До розмежування груп дітей у їдальнях кожен навчальний заклад підійшов індивідуально.

А от найбільше змін відбулося в організації так званого додаткового харчування. Зокрема, діти отримали можливість впливати на асортимент продукції кондитерського цеху.

У понеділок, 7 вересня, фактично на другий тиждень від початку навчального процесу роботу прилуцьких закладів освіти на предмет дотримання карантинних обмежень проінспектували профільні спеціалісти міської ради та Управління освіти. Чи не найбільше увага посадовців стосувалася організації процесу харчування.

Інспекція торкнулася всіх навчальних закладів Прилук. За її результатами буде підготовлено наказ із рекомендаційними матеріалами до роботи освітньої галузі.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шкільне харчування, перевірка, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект