Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Де в Чернігові можуть облаштувати місця для вигулу собак?


Де в Чернігові можуть облаштувати місця для вигулу собак?

В Чернігові збираються облаштувати місця для вигулу собак. Зараз на сайті Чернігівської міської ради проходить голосування, взявши участь у якому, чернігівці можуть вибрати місця для вигулу собак. Міська рада пропонує чернігівцям вибрати місця серед 7 запропонованих. А саме, мікрорайон ЗАЗ (біля заправки ОККО), мікрорайон Масани – між вулицею Незалежності та Елеваторною, Березовий Гай по вулиці Кільцева, центр – парк навпроти Мегацентру, але нижня його частина, ближче до перехрестя з вулицею Софії Русової, перехрестя вулиць Київської та Гончої, мікрорайон Шерстянка – зелена зона біля підземного переходу, Мар’їн гай – з боку річки Стрижень.
Чому саме ці місця запропоновані чернігівцям для обрання місць для вигулу собак? Як мають бути облаштовані ці майданчики для вигулу собак і коли вони з’являться в місті? Про це сьогодні в студії «Теми дня» говорили з Тетяною Діденко, начальницею Ветеринарно-стерилізаційний центру «Крок до тварин».
UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тетяна Діденко, вигул, собака, домашні тварини, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект