Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Новгород-Сіверщині ремонтують одночасно два автомобільні мости


На Новгород-Сіверщині ремонтують одночасно два автомобільні мости

Два автомобільні мости ремонтують на Новгород-Сіверщині. Один біля села Лизунівка, другий біля Стахорщини. Всього цьогоріч в області Служба автомобільних доріг планує відремонтувати 6 мостових споруд. Про це Суспільному розповіла речниця Служби автомобільних доріг області Аліна Левочко.Окрім двох на Новгород-Сіверщині по одному мосту відремонтують у Чернігівському, Ічнянському, Сосницькому та Варвинському районах.

Село Стахорщина. Дорога Чернігів – Грем’яч. Тут ремонтують міст через річку Малотеч. Його довжина трохи більше двадцяти метрів. А вік 60 років. Наразі для руху перекрита ліва смуга дороги.

«Зараз проводяться роботи зі встановлення тимчасової споруди для підтримки консольної частини мосту. Потім буде армуватись монолітна плита, потім вона буде бетонуватись», - розповів майстер ремонтної дільниці Дмитро Купченко.

Після почнуться роботи вже під мостом. Ремонтуватимуть і посилюватимуть опори.

«Опора буде братися в металеву обойму, заливатися відповідною сумішшю. Також під мостом буде прогонова очистка старого бетону, потім нанесення антикорозійного захисту.»

Коли опори і прогони відремонтують – вкладуть асфальт і зроблять освітлення.


А це міст біля села Лизунівка на дорозі Новгород-Сіверський – Семенівка.

Він подібний за конструкцією і однаковий за довжиною з тим, що в Стахорщині. Ремонтні роботи тут теж аналогічні, каже Дмитро Купченко. Єдина відмінність - на мосту під Лизинівкою облаштують тротуари. Тут вже завершили бетонування монолітної плити.

Крайні терміни здачі відремонтованих мостів на Новгород-Сіверщині - до грудня. Планують раніше.

Всього на балансі служби автомобільних доріг області 250 мостових споруд, з них аварійними визначено 9 мостів. Шість з яких відремонтують в цьому році. Окрім Стахорщини та Лизунівки, у Чернігівській області відремонтують ще мости у Гмирянці, Журавці, Кошівці та Змітніві.

На ремонт шести мостів області витратять 22 мільйони гривень.

Найдорожче обійдеться міст у Лизунівці – шість з половиною мільйонів.

Як сказала Аліна Левочко, завершити роботи на всіх мостах планують до кінця жовтня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міст, Новгород-Сіверщина, ремонт, Аліна Левочко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект