• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З місцем під будівництво палацу спорту у Чернігові визначилися


З місцем під будівництво палацу спорту у Чернігові визначилися

 

З місцем під будівництво палацу спорту у Чернігові визначилися. Міський голова під час ранкової наради пояснив присутнім, чому прийнято саме таке рішення.Минулого тижня пройшла друга зустріч за участю Владислава Атрошенка, начальника управління спорту, представників федерації та тренерів, а також анонімного голосування.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На даному етапі більш раціональніше буде будівництво палацу спорту на Пушкіна, 1».

Розглядалося два можливих варіанти: ділянка у мікрорайоні ЗАЗ біля приватного футбольного стадіону та Пушкіна, 1. На користь останньої говорили її розташування поблизу історичної частини міста. Гарна логістика – транспортна і пішохідна, сусідство з парковою та водними зонами, а також розвиненою інфраструктурою міста. Ця будівля за підрахунками коштуватиме 320 мільйонів гривень. І дешевша в майбутньому обслуговуванні, у порівнянні з Міжнародним палацом спорту на Кільцевій.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «По спортивному наповненню, це майже однакові спортивні комплекси. За рахунок трибун Міжнародний палац спорту більший. Тобто є обов’язкова вимога, при виконанні яких, в палаці спорту допускається проведення міжнародних змагань. Це наявність глядацьких місць від 1500 і більше».

Аби виконати всі нормативи для проведення міжнародних змагань, потрібно залучити під будівництво територію більшою площею, і відповідно звести масштабніший проєкт. Попередньо це мало б коштувати більше 400 мільйонів гривень. Але чи вдасться покрити ці витрати, проводячи в майбутньому світові чемпіонати, відповісти важко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми практично не мали жодних шансів проводити міжнародні змагання, тому що там десятки років стоять в черзі, місця по кожному виду спорту, найрозвиненіші міста країн світу стоять в черзі десятки років. Хоч би ми що тут не побудували, хоч золотий цей палац спорту, ми сюди нікого не затягнемо, дуже мала вірогідність провести міжнародні змагання».

А от відбіркові змагання різних федерацій приймати в Чернігові реально, і для цього достатньо буде палацу спорту, який за ескізом проектанта, вдасться звести на Пушкіна. Розробник документації власне також надавав перевагу саме цьому варіанту.

Передбачається, що палац спорту задовольнятиме потреби не лише дітей, а й дорослого населення. А поява сучасного інноваційного комплексу пожвавить спортивне життя у місті і дасть змогу розвивати той же спортивний туризм.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: палац спорту, будівництво, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект