Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Не підлягає відновленню. Вода в колодязі біля Антонієвих печер непридатна для пиття


Не підлягає відновленню. Вода в колодязі біля Антонієвих печер непридатна для пиття

Вода в колодязі святого пророка Іллі біля Антонієвих печер не придатна для пиття і її вживання може нашкодити здоров’ю людини. Про це говорили під час ранкової наради в муніципалітеті, коли розглядали можливість відновлення роботи криниці.Сергій Малявко, начальник КП «Чернігівводоканал»: «Провели обстеження, зробили аналіз води. Вода не відповідає вимогам Держсанпіну. А саме, основне перевищення – це перевищення мікробіології, тобто є кишкова паличка e.coli. І вона виникла за рахунок каналізації приватного сектору».

Мова про вигрібні ями приватного сектору, які власне забруднили поверхневі води. Тому навіть якщо й почистити колодязь, ситуація це не виправить. Аналогічно, як і його заглиблення.

Сергій Малявко, начальник КП «Чернігівводоканал»: «Немає сенсу, тому що поверхнева вода вся забруднена. Ми ж не заглибимо на 100 м».

Під час наради запропонували натомість встановити сучасну водорозбірну колонку, як біля П’ятницької церкви, яка подаватиме воду з міського водогону. Для цього знадобиться прокласти невелику ділянку труби.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Щоб прокласти 50 м трубопроводу, треба отримати дозвіл у Міністерства культури».

Чернігівський міський голова дав доручення направити відповідного листа з роз’ясненнями та висновками аналізу води до заповідника, а також до депутата, який власне і звернувся з цим питанням до міської влади, аби він посприяв у його вирішенні. Зокрема, отриманні дозволів у Мінкультури.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: колодязь, нарада, Сергій Малявко, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект