Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Силові структури: поліція, СБУ, контррозвідка, ДСНС, – змагаються за першість у Чемпіонаті з мініфутболу


Силові структури: поліція, СБУ, контррозвідка, ДСНС, – змагаються за першість у Чемпіонаті з мініфутболу

Оперативно розкривати тяжкі злочини, протидіяти діяльності чужих спецслужб на українській території, допомагати у надзвичайних ситуаціях, а у вільний час грати ще й у футбол. Оперативне командування «Північ» організували чемпіонат з мініфутболу, і запросили взяти участь всі силові структури.Валерій Залужний, командувач військ ОК «Північ»: «Ми ще раз хочемо показати, що для нас військових і для представників інших військових формувань, правоохоронних органів, все ж таки фізична культура і спорт стоїть на першому місті. По-друге, в такий важкий час мені би хотілося, щоб всі побачили, що ми представники силового блоку і ми разом, і ми сумісно будемо виконувати завдання, що стосується захисту перш за все державних інтересів».

11 футбольних команд, серед яких співробітники служби безпеки України, рятувальники, поліціянти, військові, гратимуть між собою протягом кількох днів, аби 24 серпня в День Незалежності України позмагатися за золото чемпіонату.


Команди, розповідають, у своїх відомствах сформували досить швидко. Адже спорт, зважаючи на їх професійну діяльність, постійно присутній у їхньому житті.

Насичені робочі дні не заважали учасникам змагань у вільний час готуватися до ігор. Підійшли до цього питання, кажуть, досить відповідально. Знадобилося кілька тижнів інтенсивної підготовки, аби вийти сьогодні на поле і захищати честь свого відомства.

Серед вболівальників футболістів як їх колеги, так і начальники відомств, які також налаштовували хлопців на майбутні ігри.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбол, силові структури, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект