Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівський драмтеатр відкриє свої двері після майже 5-місячної перерви. 18 серпня зіграють прем'єру


Чернігівський драмтеатр відкриє свої двері після майже 5-місячної перерви. 18 серпня зіграють прем'єру

Чернігівський музично-драматичний театр імені Шевченка після майже 5 місяців вимушеної перерви через світову пандемію коронавірусу знову відкриває свої двері для глядачів і глядачок.Прем’єра «Наймички» відбудеться вже 18 серпня. Цю виставу також оцінюватиме експертна рада фестивалю «Гра».

Сергій Мойсієнко, генеральний директор театру:
«До нас в цей день приїздить дуже поважна делегація із Києва, бо саме вистава «Наймичка» подана як один із номінантів на здобуття якоїсь премії в фестивалі-конкурсі «Гра». Це наш професійний загальноукраїнський фестиваль-конкурс».

Андрій Бакіров, головний режисер театру: «Дуже приємно, що 3 роки проводиться цей фестиваль і тричі вистави нашого театру входять до шорт-листа. Один раз ми перемогли, але двічі входити до найкращих вистав в кожній номінації, а їх обирається 6, мені здається, це такий приємний і перспективний показник. Побачимо, що буде цього року. Ми так само хвилюємося і готуємося».

Окрім експериментального проєкту молодої режисери Анастасії Кузик «Наймичка» на всіх театралів очікують і інші прем’єри, які через карантин покажуть тільки зараз.

Андрій Бакіров, головний режисер театру: «Нарешті прем’єра багатостраждальної вистави «Приборкання норовливого», бо прем’єра її мала відбутися 27 березня на День театру. Далі ми граємо «Танго» Мрожика, прем’єрні вистави того сезону».

Буде також благодійний концерт під відкритим небом.

Андрій Бакіров, головний режисер театру: «24-го у нас відбудеться на нашому літньому майданчику біля П’ятницької церкви концерт присвячений річні Дню Незалежності. Буде оркест, вокалісти і балет, наші актори. Це буде благодійний концерт, тому, будь ласка, приходьте, запрошуємо мешканців і гостей нашого міста».

На жаль, аншлагів поки не буде. Місця в залі продаватимуть не всі. Розсаджуватимуть згідно рекомендацій Головного санітарного лікаря України.

Сергій Мойсієнко, генеральний директор театру:
«В залі поряд з людиною не повинні нікого бути. Також ззаду не повинно бути і спереду. Тобто розсадка в залі буде в шаховому порядку. Кількісно, знову ж таки, втрачаємо глядача. Звісно, що ми втрачаємо фінанси від цього. Але на це треба йти, бо життя і здоров’я людей важливіше».

В театрі кажуть, довго чекали зустрічі з глядачами і глядачками. Хоч діяльності не припиняли, але онлайн не може замінити живого спілкування і репетицій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, вистава, Сергій Мойсієнко, Андрій Бакіров, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект