Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У школі № 3 триває комплексна термомодернізація


У школі № 3 триває комплексна термомодернізація

У чернігівській школі №3 триває комплексна термомодернізація. Вперше за 70 років за кошти міського бюджету навчальний заклад приводять у відповідність до сучасних стандартів та вимов.Загальна вартість проєкту – 26 мільйонів гривень. Розрахований він на декілька років.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Це дуже великий проєкт, як на навантаження бюджет міста. Тому вже другий рік йдуть роботи на даному об’єкті. І скоріше за все, в наступному році буде завершення даного проєкту. Тобто в минулому році видатків по даному об’єкті у нас було 7 мільйонів, в цьому році в бюджеті міста передбачено 10 мільйонів гривень. В минулому році було зроблено утеплення покрівлі над новим корпусом, частково було зроблено утеплення нового корпусу і фарбування фасаду. Також в минулому році було зроблено цокольну частину утеплення. І цьому році роботи продовжують».

Наразі на 3-й школі виконано близько 70% робіт, які заплановані на цей рік. Люди працюють у 3 зміни. До початку вересня мають встигнути.

Вже майже завершили утеплювати фасад нового корпусу мінватою. На фінальному етапі розфарбування стін у яскраві кольори. Вкладають гранітну плитку біля центрального входу у школу. Тривають масштабні роботи по заміні даху старого корпусу.

Андрій Красножон, виконроб фірми-підрядника: «Заміна даху – заміна стропил, дерев’яної решітки, і вкладаємо мембрани, і металочерепицю. Також замінюємо водостічну систему, яка своє відпрацювала, тому будемо ставити нову металеву, яка буде дуже гарно працювати і правильно, бо ця вже не справлялася з водою».

Ремонтують частково і кабінети в приміщенні закладу. Зокрема, в актовій залі школи замінили підлогу на сучасну паркетну дошку та встановили енергоефективне освітлення.

Завершальний етап комплексної термомодернізації будівлі включатиме в себе повну заміну системи опалення та вентиляції. Розпочнеться він у 2021 році.

Результатом проєкту стане не тільки створення комфортних умов для навчання дітей, а й суттєва економія коштів на опаленні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №3, термомодернізація, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект