Вибух на нафтобазі. Умовний

12 серпня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожеж на підприємстві «СПК» на вулиці Мазепи, 59, що у Чернігові. Цей об’єкт вважається вибухопожежонебезпечним. Адже на території в спеціальних ємкостях зберігаються паливно-мастильні матеріали.До навчань залучили 25 пожежних та 6 одиниць техніки.

За тактичним задумом, відбувся вибух газоповітряної суміші, що призвів до загоряння нафтопродуктів на площі 100 кв.м.


Руслан Лаптуров, старший помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру ДСНС України в Чернігівській області: «До місця навчання оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста Чернігова. За допомогою насосної станції та рукавного автомобіля, з річки Білоус було прокладено магістральну лінію довжиною 2 км, з метою безперебійної подачі вогнегасних речовин до осередку загорання, а також з метою проведення охолодження поруч розташованих резервуарів».

Рятувальники створили штаб ліквідації пожежі. Спільними діями за допомогою водяних та пінних стволів умовну пожежа загасили.

По завершенню навчання, рятувальники разом з керівництвом підприємства обговорили основні питання організації та порядку дій персоналу під час екстрених ситуацій.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, ДСНС, пожежа, нафтобаза, навчання, Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект