Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Фінансування вуличкомів, програми соцзахисту і додаткові кошти на сферу ЖКГ – засідання виконкому


Фінансування вуличкомів, програми соцзахисту і додаткові кошти на сферу ЖКГ – засідання виконкому

Вуличні комітети, попри ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних рад, працюватимуть і надалі. Рішення про їх фінансування до кінця 2020 року, а це 17,5 тисяч гривень, ухвалили на засіданні виконкому 13 серпня.За словами Владислава Атрошенка, після розформування районних інституцій відстань між владою та громадою має скоротитися, і вуличкоми це саме та ланка, що може зміцнити зв’язок між ними.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це абсолютно корисна програма. Я зустрічався і спілкувався з вуличкомами. Вони узагальнюють якусь інформацію, вони доносять проблематику, вони мають зворотній зв’язок, і ми можемо щось донести людям. Тому це важливе питання, я вважаю, а кошти мізерні».

Оскільки після ліквідації райрад залишаються всі соціальні відділи, цього дня погодили і ряд інших програм. Зокрема підтримки дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, надання соціальних послуг, деяких пільг та допомога на поховання на 4-й квартал.

Крім того, розглянули виділення майже 8 мільйонів гривень для 16 ОСББ на розрахунки за кредитами, залучені на заходи з енергозбереження в рамках державної програми 20/40/40, де 20% - кошти ОСББ, а 80% порівну – міського самоврядування та держави.


Ярослав Куц, начальник Управління житлово-комунального господарства: «В зв’язку з тим, що вони взяли кредити і не можуть їх відшкодувати, то ми продовжуємо цю програму на 20-й рік. В разі, якщо буде фінансова можливість, то в цьому році ми плануємо відшкодувати ці кредити».

Очільник Чернігова зауважив, що програмою не передбачена перевірка документації містом. Однак спеціалісти усе детально вивчать, аби гроші платників податків йшли за призначенням і на реальні справи.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Є досить напружена ситуація, що ОСББ вимагають гроші. Програма прийнята – дайте гроші. Ми повинні ж і нести відповідальність за ті напрямки, які ми будемо фінансувати. Правильно? Ми програму приймаємо, вона по суті корисна і ми її хочемо здійснювати за двох умов: за наявності коштів і за відповідності документації цін. Є пропозиція підтримати цю програму, а далі час покаже».

Рішення прийнято одноголосно.

Що стосується сфери житлово-комунального господарства, рішенням виконавчого комітету, з міського бюджету додатково виділили мільйон на озеленення міста та 5 мільйонів гривень на поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі. А також дозволили обмежити проїзд на перехресті вулиць Доценка та Космонавтів від 17 серпня до 4 вересня для облаштування там кругового руху.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вуличкоми, виконком, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект