Одеський дворик у філармонії

При вході у дворик філармонійного центру глядачів зустрічав гармоніст. А далі на них чекав ще й скрипаль на даху. А також смішні історії, пісні, танці і гарний настрій.

Колорит «Одеського дворика» артисти відтворили у своєму.«Одеський дворик-2» став продовженням мюзиклу прем’єра якого відбулась 3 роки тому на сцені філармонійного центру. Відтоді багато чого змінилося в житті мешканців дворика. Але почуття гумору вони не втратили.


Перша частина цього мюзиклу, де американський збирач одеського фольклору, завдяки тітоньці Розі, знаходить у місті своє кохання, мала подальшу історію. Головна героїня вигадує шикарний стартап.

Репетиції нової постановки, які проходили у карантинних умовах, додали життєвої наснаги самим артистам. Своєї радості від зустрічі з глядачами вони не приховували, веселили від душі, а вдячна публіка підбадьорила їх усмішкою та оплесками.

Два вечори поспіль чернігівці мали нагоду зануритись у неповторну атмосферу «Одеського дворика». І заради цього необов’язково їхати в Одесу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Одеський дворик, філармонійний центр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект