Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Власник автозаправки сплатив «Чернігівводоканалу» мільйон гривень


Власник автозаправки сплатив «Чернігівводоканалу» мільйон гривень

Мільйон гривень сплатив власник автозаправки на проспекті Миру «Чернігівводоканалу». За ці кошти комунальне підприємство змогло перенести магістральний водогін з території заправки на нейтральну полосу. І таким чином забезпечити безперебійне водопостачання мешканців сусідніх будинків.Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Коли будувалась АЗС, вони отримали технічні умови, де було прописано, що вони повинні винести водогін за межі заправки. Цього вони не зробили. В цьому році була дуже серйозна аварія – порив, а це магістральний водогін діаметром 500 мм, через 500 м насосна станція водогону. Були дуже серйозні витоки води. Ми не могли справитися з аварією, тому що вона була на водогоні, яка проходить через територію WOG».

Нагадаємо, тоді під час аварії без водопостачання залишилося кілька кварталів. Аби дістатися до аварійної труби, довелося прибирати з території газову заправку, яка стояла на водогоні. Питання врегулювали з власником заправки мирним шляхом.

А от з державою «Чернігівводоканалу» судитися, скоріш за все, доведеться. Мова йде про пеню, яка нарахована на той кредит, який підприємство взяло у валюті ще за попереднього керівника під гарантії держави.


Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Позиції Мінфіну щодо нарахування пені немає. Є спеціальний закон, який був прийнятий при введені карантину, який унеможливлює урахування мені».

Але щодо цього, держава нарахувала пеню «Чернігівводоканалу» більше мільйона гривень за попередню затримку платежів за кредитом Світового банку.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Треба звертатися з цього приводу до суду. З такою дуже простою аргументацією, що держава є гарантом по кредиту. Держава. Але в особі НКРЕКП вчасно не підняла тарифи при піднятті заробітної плати і ціни за електроенергію. Копійки, які йшли на погашення кредиту, використати на виконання урядової постанови. Зараз держава штрафує за те, що він не погасив вчасно кредит».

У той же час «Чернігівводоканалу» за відсутності ресурсів доводиться ліквідовувати аварії на каналізаційних та водопровідних мережах міста. Аварійні ділянки каналізаційного колектору на Ціолковського – Самоквасова та проспекту Миру – Котляревського переклали, на Київській роботи теж завершуються, повідомив Сергій Малявко на оперативній нараді у мерії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водогін, автозаправка, Чернігівводоканал, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект