Нових тротуарів побільшає

У Чернігові тривають ремонти тротуарів. Зокрема, поновилися роботи біля 1-ї школи, де раніше укладання бруківки здавалося зависло на півдорозі. Але як пояснили в Управлінні ЖКГ міської ради, затримка була необхідна для виконання інших робіт.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Виконали підвищення пішохідного переходу, задля безпеки – як школярам, так і для зручності мамам з візочками. Відповідно треба закінчити той тротуар, який ми уклали біля 1-ї школи. В 1-й школі виконувались ремонтні роботи, їздила важка техніка. Зараз повністю цей тротуар – від 1-ї школи до зупинок – буде укладено».

Від 1-ї школи ремонт тротуару простягнеться до поліклінічного відділення міської лікарні №1. Таким чином, після його завершення чернігівці зможуть пройти по бруківці від Головпоштампу аж до вулиці Мазепи.


Після цього в Управлінні ЖКГ планують сконцентруватися на прибудинкових дорогах. А ще на горизонті видніється нова дорога на Шерстянку, якій теж знадобиться тротуар.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Дуже великі плани на наступний рік. Тому що, задля того, щоб виконувати роботу на тротуарі треба спочатку поміняти бордюр і відповідно відремонтувати дорогу. І після цього ми робимо тротуар».

Чимало тротуарів, яким потрібен ремонт, дочекаються його тільки у 2021 році. Точний список зараз невідомий. Але, за словами Ярослава Куца, оновлюватимуть в першу чергу ті тротуари, які пролягають вздовж уже відремонтованих доріг.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, тротуари, Ярослав Куц, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект