Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Плаванню у Чернігові з цього року можна навчитися на пляжі


Плаванню у Чернігові з цього року можна навчитися на пляжі

На пляжі Золотий берег у Чернігові цього року можна навчитися плавати. Тут проводить заняття з дітьми тренер з плавання Дмитро Ковтун. Заразом почав вчити триматися на воді дорослих і дітей.11 ранку, на пляжі «Золотий берег» тренер із плавання Дмитро Ковтун займається зі своїми учнями. Ходять сюди тричі на тиждень.

Тренер з плавання Дмитро Ковтун каже: «Повітря, вода, сама атмосфера. У басейні, все-таки, закритий простір. На відкритому повітрі завжди емоцій більше. Якщо для спорту, то краще в басейні. Якщо ж для оздоровлення, веселого проведення часу, загальної фізичної підготовки, то, звичайно, на пляжі.»

Іноді, каже Дмитро, до занять долучаються ті, хто відпочиває на пляжі.

«В цьому сезоні я треную на пляжі і треную тих, хто підходить до мене, проситься. Раніше такого не було. Це невеликий експеримент. Аби навчити людину плавати, треба від 8 до 40 занять.»


Тренер каже, що навчитися плавати може кожен: «Людина, якій більше 40 років, навчилася за 8 занять плавати, - це мінімальний термін. Максимальний був – 40 занять. Обидва навчилися. Ви починаєте з найпростішого – це дихання в воду. Це основа основ. У плаванні видихати завжди треба під воду.»

Потім треба навчитися триматися на воді. Для цього існують спеціальні вправи, як от «зірочка», «поплавок», «стріла». Після цього людині треба вивчити, як правильно мають працювати ноги.

Більшість людей, які не вміють плавати, мають невдалий досвід навчання, каже тренер.

«Більшість дорослих думають, що навчити дитину плавати можна дуже швидко і дуже легко – взяти за плавки і закинути у воду. Але це велика помилка. Потонути – це секундна справа. Одна справа – доросла людина, вона хоча б десь віддалено чула, що не можна панікувати. Це найнебезпечніше у воді та й у будь-якій небезпечній ситуації. Дитина цього не знає. Вона починає тонути. Так навчити дітей набагато важче потім. Бо після цього буває, що дитина боїться навіть голову намочити в душі. Приходили навіть дорослі люди, яким було важко занурити обличчя в воду. Це, реально, страх.»

Страх можна побороти і навчитися плавати у будь-якому віці, каже Дмитро Ковтун.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дмитро Ковтун, плавання, пляж, Золотий беерг, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект