Епопея з житлом ветерана триває

З ветеранів – у безхатьки. Про цю епопею з житлом чернігівця Григорія Рикуша ми нещодавно розповідали у новинах. Вже минуло близько 2 тижнів, як 94-річний дідусь опинився за дверима своєї квартири. Протягом всього цього періоду ветеран мешкає у під’їзді власного будинку на проспекті Перемоги, 42. Старенький відступати не збирається. І хоч сили потроху його залишають, він все ще продовжує відстоювати свої права на власну квартиру.Григорій Рикуш, постраждалий: «Бог терпел и мне велел терпеть. Я терплю и мучаюсь, а что мне делать. Ноги млеют – я присяду и не могу встать. Ноги отекают, в грудях болит, голова тоже, - надо лечиться. А то мне поможет? Я должен быть в своей квартире. И надо, чтобы меня дочка отвезла к врачу, проверила. Ноги мои отказывают. Я рачки залажу на раскладушку и встаю ели-ели».

Разом з дочкою ветеран ходить по різних інстанціях, аби повернути собі втрачене житло. Звернулися вони з проханням по допомогу і до очільника міста Владислава Атрошенка.


У вівторок, 11 серпня, на ранковій нараді у мерії міський голова особисто дав доручення розібратися у цій справі.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «За твердженням його дочки Вікторії Демченко, внаслідок вчинення шахрайських дій, в нього була, на її переконання, в незаконний спосіб відчужена квартира і він виселений. Ми бачили це в інтернеті, де дідусь сидить на розкладушці на сходовій клітині. Я прошу звернутись до поліції і передати матеріали для кримінального провадження, і нехай вони визначаються».

Поки готувався матеріал до виходу, стало відомо, що дідусю стало зле. Не витримавши перебування в непридатних до життя умовах та отримавши величезний стрес, його терміново госпіталізували до лікарні. Наразі він перебуває у кардіологічному відділенні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Григорій Рикуш, ветеран, квартира, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект