Палац спорту у Чернігові

Більш детальна презентація перед проектної пропозиції будівництва палацу спорту у Чернігові відбудеться у середу, 12 серпня, у великій залі міської ради. До участі запрошують проектантів, фахівців профільних управлінь, керівників спортивних шкіл та товариств. Усіх, кого цікавить питання розвитку, професійного та любительського спорту у Чернігові.

Обговорення заплановане на 11 годину.


Нагадаємо, на засіданні круглого столу, який проходив в Управлінні молоді та спорту, це питання обговорювали за участі міського голови, представників національних федерацій з різних видів спорту, спортивних шкіл міста, депутатів міської ради та представників товариства «Спорт-проект» 19 червня.

На зустрічі тоді розглядалося дві пропозиції для розташування палацу. Це ділянка по вулиці Пушкіна, 1 – локація з обмеженою територією, серед інших пропозицій – мікрорайони Масани та ЗАЗ, на вулиці Кільцевій. Тоді під час обговорення було доручено проектантам не тільки визначитися з місцем розташування палацу, а й вивчити економічну сторону цього питання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: палац спорту, презентація, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект