Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Про дитячі та спортивні майданчики дбатимуть управителі будинків із тарифу – нарада міського голови


Про дитячі та спортивні майданчики дбатимуть управителі будинків із тарифу – нарада міського голови

Дитячі та спортивні майданчики розташовані у дворах багатоповерхівок передадуть на баланс управителів будинків. Відповідне доручення профільним керівникам дав Владислав Атрошенко під час ранкової наради в муніципалітеті.Відтак, їх утриманням та ремонтом займатимуться ЖЕКи, ОСББ та менеджери будинків за закладені в тариф кошти.

Міський голова зазначив, що таке рішення є логічним, адже саме управителі дбають про прибудинкові території, а також мають у штаті фахівців, що можуть виконати той чи інший ремонт.

У свою чергу ті, хто надалі встановлюватиме дитячі або спортивні майданчики, мають узгоджувати технічні характеристики з Управлінням житлово-комунального господарства. Оскільки перед виборами їх з’являється чимало, але за них і їхню якість потім ніхто не відповідає.

Водночас управителі, чиї будинки розташовані поряд, повинні розуміти, що це спільна власність і залучатися до дольової участі в утриманні цих об’єктів.

Принагідно на нараді порушили питання підготовки до опалювального сезону та розрахунки за комунальні послуги. Наразі по всіх підприємствах вони сягають 98-105%, а отже чернігівці сумлінно сплачують навіть заборгованість за попередні періоди суми.

Також обговорили проблему нарахування «Чернігівводоканалу» пені в понад 1,5 мільйона гривень за несвоєчасну сплату за кредитом світового банку, що виникла через здорожчання складових тарифу і тривале їхнє узгодження на рівні держави.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Держава є гарантом по кредиту. І в особі Міністерства фінансів вона вимагає вчасного погашення і накладає відповідні штрафні санкції на позичальника. І держава ж, але в особі другого центрального органу виконавчої влади НКРЕКП, вчасно не підняло тарифи при піднятті заробітної плати і ціну за електроенергію».

Таким чином, закладені на погашення кредиту коштів в тарифі підприємство було змушене спрямовувати на виконання доручення держави, за що нині має відповідати грошима.
На думку Владислава Атршенка, це повна нісенітниця. І з цим питанням «Водоканалу» варто звернутися до суду.

Також на засіданні 11 серпня йшлося про готовність навчальних закладів до 1 вересня. У зв’язку з тим, що в Україні триває карантин і небезпека коронавірусної інфекції нікуди не зникла, наразі по кожному закладу опрацьовується можливість організації навчального процесу, згідно з постановою Головного санітарного лікаря та рекомендаціями МОНу.

Василь Білогура, начальник Управління освіти:
«Дезінфікуючі засоби для обробки рук частково вже закуплені. Далі, на сьогодні виставлені на торги і відбувається процедура закупівлі повітряних сушилок для рук, для того, щоб обладнати входи біля харчоблоків по кожному навчальному закладу. Окремо пропрацьовується порядок організації харчування, для того, щоб забезпечити виконання тієї послуги, яка накуповується управлінням».

Крім цього, індивідуально в кожній школі вивчають і суто організаційні питання.

Василь Білогура, начальник Управління освіти:
«Ми готуємо повністю всі заклади до роботи в звичайному режимі. Єдине, що по деяких закладах буде зміщено перерву між уроками, для того, щоб розділити потоки дітей, і кількість їх одночасного виходу в коридори та наявність їх в харчоблоках».

При обговоренні робочих питань міський голова також зачитав лист доньки 94-річного пенсіонера Григорія Рикуша, що внаслідок шахрайських, за словами жінки, дій, нині вимушений жити у під’їзді власного будинку. З цього приводу Владислав Атрошенко попросив звернути увагу поліції.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект