Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Людям виплатять 30 млн грн заборгованості по зарплатам, а ЧеЗаРа стане технопарком


Людям виплатять 30 млн грн заборгованості по зарплатам, а ЧеЗаРа стане технопарком

Людям виплатять заборгованість по зарплатам, а ЧеЗаРа стане технопарком. Владислав Атрошенко провів зустріч з інвестором, який зацікавлений у погашенні заборгованості та веденні на території підприємства бізнесової діяльності.Після півроку перемовин Чернігівський міський голова представляючи інтереси Чернігова підписав з бізнесменом меморандум про співпрацю.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я сподіваюсь, що все у нас вийде».

Анатолій Долеско, генеральний директор компанії-інвестора: «Щиро дякую, будемо старатися».

ЧеЗаРа накопичила 55 мільйонів гривень боргів, майже 30 з яких – це не виплачені заробітні плати. Останніми роками основною діяльністю підприємства було виконання замовлень Міністерства оборони, за які з ними до сих пір не розрахувалися, каже Анатолій Долеско, який свого часу був одним з акціонерів заводу.

Анатолій Долеско, генеральний директор компанії-інвестора: «Существуют долги Минобороны перед предприятием ЧеЗаРа, которые не позволяют вести хозяйственную деятельность качественно, продуктивно, с учетом интересов города, погашение зарплат и других налогов».

За словами Долеско, Міноборона більше року не заключала з підприємством контракти, що остаточно зупинило виробництво. Все майно через борги опинилося в податковій заставі. І аби погасити фінансові зобов’язання, виконавча служба продає все з молотка.

Анатолій Долеско, генеральний директор компанії-інвестора: «Так как я сегодня не являюсь акционером ЧеЗаРы, но у меня интерес к этому предприятию остался, то я как частный инвестор за свои собственные, честно заработанные деньги хочу поднять это предприятие и выхожу с предложением: давайте мы сделаем технопарк. Деньги, которые я потрачу на выкуп недвижимости в рамках законодательства через биржу и другие варианты приобретения этой недвижимости, позволят погасить долги по заработной плате и другие налоги согласно очереди в ДВС, которая на сегодняшний день четко определена».

Міська влада, як ніхто інший, зацікавлена у вирішенні цього питання. Зважаючи, що наявність великого боржника, негативно впливає на інвестиційну привабливість Чернігова. А виплата зарплат працівникам ЧеЗаРи має важливе значення для розвитку міста та забезпечення благополуччя кожного робітника підприємства.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Зараз з особистих коштів інвестора прийшло 17 мільйонів 200 тисяч гривень на виконавчу службу, з якої за мінусом відсотка, який візьме за свою роботу виконавча служба, буде погашена заборгованість по заробітним платам працівникам ЧеЗаРи».

Міський голова висловив сподівання, що решта суми надійде до кінця вересня і дасть змогу закрити всю заборгованість, а це майже 30 мільйонів гривень.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Таким чином ми досягаємо, з одної сторони – погашення заборгованості по заробітній платі, з другої сторони – ми робимо крок для того, щоб надати друге дихання ЧеЗаРі і створити на базі ЧеЗаРи сучасний технопарк, який надзвичайно потрібен місту».

Інвестор планує створити на території ЧеЗаРи технопарк, де працюватимуть різні, можливо взаємодопоміжні виробництва, які створять не одне робоче місце в Чернігові і сумлінно сплачуватимуть податки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧеЗаРа, технопарк, меморандум, Анатолій Долеско, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект