Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До Чернігова вперше завітав посол Бельгії


До Чернігова вперше завітав посол Бельгії

Вперше за свою каденцію до Чернігова завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгії в Україні Алекс Ленартс. Він прибув до нашого міста з власної ініціативи ще у понеділок, тому мав трохи часу, щоб оглянути основні туристичні принади і скласти своє перше враження про Чернігів.Алекс Ленартс, Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні: «Як тільки я прибув вчора до Чернігова у місті припинився дощ, мабуть, це знак. Я мав можливість відвідати Вал. І там просто чудово. Ваше місто не тільки динамічно розвивається, а й має давню історію. Звісно, мені цікаво з’ясувати, яку співпрацю ми можемо налагодити. Ми знаємо про пивзавод, але інші сфери також цікаві».

Головними точками свого візиту посол назвав міську раду, облдержадміністрацію, реабілітаційний центр «Відродження» та чернігівський пивзавод. Щодо останнього, це не дивно, адже підприємство є частиною найбільшої у світі корпорації виробника пива – бельгійської AB InBev. Це не тільки інвестиції в економіку міста, а й допомога в організації різноманітних заходів у Чернігові.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови:
«Останнім часом це сприяння суттєво зменшилося. Не знаю з чим це пов’язано. І я розумію, що це звичайна приватна компанія, це я напівсерйозно говорю. Але користуючись нагодою, ви їм нагадайте, що чернігівське – це не тільки їхній бренд, а й наш».

На згадку про перший візит до Чернігова Алексу Ленартсу вручили сувеніри з чернігівською тематикою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: посол Бельгії, Алекс Ленартс, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект