• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Героїв Чорнобиля у Чернігові вкладають верхній шар асфальту


На вулиці Героїв Чорнобиля у Чернігові вкладають верхній шар асфальту

На вулиці Героїв Чорнобиля у Чернігові вкладають верхній шар асфальту. Це – завершальний етап реконструкції дороги. Торік влітку на Героїв Чорнобиля поміняли водопровід, каналізацію, уклали нижній шар асфальту, каже директор підприємства-підрядника «ШБУ-14» Олександр Харчук. Загалом за 2 роки на ці роботи витратили близько 113 мільйонів гривень.На вулиці Героїв Чорнобиля вкладають верхній шар асфальту. Це другий, завершальний, етап капітального ремонту дороги. Перший провели торік.

Директор «ШБУ-14» Олександр Харчук каже: «В минулому році ми виконали земляні роботи, уклали піщаний підстильний шар, 2 шари щебеневої основи. Перед цим поставили бордюри і перекрили нижнім шаром - крупнозернистим асфальтобетоном А-40 товщиною 10 сантиметрів. Воно добре простояло. Де-не-де були просадки, особливо біля колодязів, як зазвичай, - біля колодязів зливової каналізації, водопровідних колодязів. В цьому році ми виправили цю ситуацію. Ми почистили старе покриття, виправили, де з’явились прогини.»


Також торік тут поміняли підземні комунікації, зокрема водопровід та каналізацію. Це коштувало майже 73 мільйони гривень. Вартість же ремонту тротуарів та 1,5 кілометра дороги – ще 40 мільйонів гривень. Ці цифри торік у березні у передачі «Звіти наживо» озвучував начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

Олександр Харчук, директор «ШБУ-14», розповідає, на що витратять гроші, які залишилися на цей рік: «Залишилося 15 мільйонів на цей рік, ось ми їх і освоюємо. Розлили бетонну емульсію, поклали тканину «HaTelit», яка збільшує зсувостійкість, міцність, не допустить утворення колій, тріщин. Зараз укладаємо гарячий асфальтобетон Б-20, товщиною 6 сантиметрів, модифікований бітумом.»

Завершити роботи мають 14 серпня, сказав Олександр Харчук. На час ремонту вулицю Героїв Чорнобиля перекрили: спочатку на ділянці від вулиці Київської до вулиці Алексєєва, потім від вулиці Алексєєва до проспекту Миру. Тимчасово змінили свої маршрути автобуси №21 та № 26.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Героїв Чорнобиля, асфальт, ШБУ-14, Олександр Харчук, UA: Чернігів

Добавить в: