Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Завершення туру чемпіонату України з пляжного волейболу. Хто переміг?


Завершення туру чемпіонату України з пляжного волейболу. Хто переміг?

У Чернігові на «Золотому березі» пройшов двозірковий тур чемпіонату України з пляжного волейболу. 18 жіночих пар і стільки ж чоловічих змагалися протягом 3 днів за призовий фонд у 10 тисяч гривень, а також можливість потрапити до фіналу змагань.Андрій Філоненко, головний суддя змагань: «Чернігів надає майданчики. Майданчики збудовані в досить непоганій якості. А також призовий фонд від керівництва міста та області. А також Міністерство молоді та спорту фінансує відрядження суддівської команди».

Свої команди до Чернігова делегували Суми, Київ, Хмельницький, Маріуполь та інші міста. Всі три дні, поки на «Золотому березі» проходили змагання, у Чернігові трималася безхмарна та спекотна погода, а затінку на волейбольних майданчиках, ясна річ, немає. Тому учасники боролися не лише зі своїми суперниками, а й зі спекою.


Світлана Коровіна, волейболістка: «Сегодня сложно играть, потому что жаркое солнце. Но мы к этому привыкли. Мы все лето играем под солнцем. Но сложнее всего в часа 2-3 дня, когда самое пекло».

Владислав Ячний, волейболіст: «На самом деле мы тренировались вечером, где-то в 18:00. А сейчас нам игру поставили в 16:00, то есть песок горячий и конечно же не комфортно играть. Но в принципе, можно было играть. Погода отличная, солнечная, - то что нужно для пляжного волейбола».

За результатами змагань перше місце серед жіночих команд посіла пара Анна Шумейко (Житомир) і Анастасія Нагорна (Київ). Серед чоловіків найкращими виявилися Максим Гладун та Євген Журавель, обоє із Сум.
Ці волейболісти братимуть участь у фінальному турі чемпіонату України, який відбудеться з 3 по 6 вересня також у Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляжний волейбол, змагання, Золотий берег, пляж, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект