Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Захисні медичні костюми методом ультразвукового зварювання виготовляють відтепер у Чернігові


Захисні медичні костюми методом ультразвукового зварювання виготовляють відтепер у Чернігові

Під час карантину розширили своє виробництво і збільшили кількість робочих місць. Одне з чернігівських швейних підприємств, яке замається відшивом одягу, почало виробляти захисні медичні костюми.Світлана Тітова-Толстік, директорка швейної фабрики: «Когда случилась пандемия, поняли, что у нас эта ниша не закрыта. Она в полной мере открыта, и, наверное, не только в нашей стране. И в Украине нужны эти изделия, и ровно также проявили большой интерес и Европа, и Америка».

За кілька місяців відремонтували окремий цех з пошиття. Закупили лінію німецького обладнання з 12 машин, інвестувавши півмільйона доларів, і створили додатково 30 робочих місць.

Світлана Тітова-Толстік, директорка швейної фабрики: «Не имея ничего на рынке, поэтому выходили из ситуации с чем могли и как могли. Это были обычные сшивные комбинезоне. То есть это делалось на обычном производстве, где мы до этого шили Европу. Когда все случилось, мы быстро перевооружились и стали шить комбинезоны. На этапе того, когда мы начали их прошивать, мы поняли, что это не может постоянно продолжаться. В том плане, что это не совсем защищает».

Придбане спеціалізоване обладнання дає можливість робити шви шляхом ультразвукового зварювання. Фінальний виріб є повністю герметичним і захищає від інфекційних захворювань.

За добу тут відшивають 500 комплектів комбінезонів і 700 халатів. Об’єми в майбутньому корегуватимуть, в залежності від кількості замовлень.

З новим виробництвом познайомився Чернігівський міський голова. Подякував за те, що власник обрав для розміщення свого підприємства саме наше місто. А це нові робочі місця і сплачені податки.

Обговорив Владислав Атрошенко з власником швейної фабрики і питання, яке до цього неодноразово підіймав. Це заробітні плати на підприємстві, які є нижчими у порівнянні з іншими аналогічними фабриками, що працюють у нашому місті.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Окремо ми проговорили з власником питання рівня заробітних плат. Є обґрунтування, чому була низька заробітна плата, тому що одна й та сама людина працює, за словами власника, на декількох підприємствах по сумісництву. Сподіваюсь, що це правдива інформація. Тому питання заробітної плати ми винесли за скобки і вивчимо його окремо».

Олександр Соколовський, власник швейної фабрики: «Я прекрасно понимаю обеспокоенность мэра города, что снизился уровень заработной платы. Но, тем не менее на столько сложный этот год, некоторое время был простой, чего не было за последние годы никогда. Но при этом, мы сохранили коллектив. Мы даже расширяем коллектив. И у нас есть новое медицинское направление, а это дополнительные рабочие места».

На підприємстві на новий напрямок діяльності покладають великі сподівання. Закуплене обладнання і технологія зварювання дають можливість створювати захисні костюми, і головне – захищеності, що робить цей товар цікавим і для українського, і для європейського ринків.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисні костюми, швейна фабрика, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект