Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міський голова привітав будівельників з професійним святом, яке Україна відзначає 9 серпня


Міський голова привітав будівельників з професійним святом, яке Україна відзначає 9 серпня

Щорічно в другу неділю серпня Україна відзначає День будівельника. Напередодні професійного свята працівників галузі привітав та відзначив почесними нагородами міський голова.Згідно даних податкової, в Чернігові зареєстровано більше сотні підприємств, які займаються будівництвом житлових та нежитлових будівель. Важливі соціальні об’єкти, зокрема перший в місті за часи незалежності дитсадок, що на Масанах, житлові будинки, офісні та соціально-побутові приміщення. За минулий рік в місті прийнято в експлуатацію 356 об’єктів. А це добробут його жителів, наповнення міського бюджету, розвиток інфраструктури.

Фахівці кажуть, будівельна галузь одна з найбільш трудомістких та фінансово затратних. Та попри це, протягом останніх років місто активно розбудовується і набуває нового вигляду.

Принагідно очільник міста подякував всім будівельникам за розуміння та співпрацю у вирішенні важливих для міста питань, які завжди йдуть поруч з будівництвом. Це і під’єднання мереж, і проектування комунікацій і питання благоустрою.

Владислав Атрошенко висловив надію, що попри всі тимчасові негаразди, будівельна галузь розвиватиметься і надалі, а разом з нею і наше місто.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День будівельника, професійне свято, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект