Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи сядуть діти 1 вересня за парти?


Чи сядуть діти 1 вересня за парти?

Сядуть діти 1 вересня за парти чи візьмуть в руки телефони та планшети, це буде залежати від того кольору, в який урядовці зафарбують Чернігівську область та місто. Повідомив на ранковій нараді начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура.Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Планується, що з 1 вересня територія України, регіони України, відповідно до кількості виявлених захворювань в зв’язку з карантинними заходами будуть мати зелений, жовтий, помаранчевий або червоний колір».

Тож все буде залежати від кількості хворих на COVID-19 по місту. При цьому у Чернігові, незважаючи на можливу кольорову палітру регіону, продовжують планову підготовку освітніх закладів до початку навчального року, акцентував міський голова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми сподіваємось на зважену позицію профільних міністрів і прем’єр-міністра в цьому питанні і те, що у нас буде звичайний режим навчання. Ми дуже на це сподіваємось. Дистанційне навчання це просто велика біда. Все в штатному режимі, тобто ми готуємось до 1 вересня в стандартному режимі».

Як повідомив Василь Білогура, уже отримали 2845 заяв від батьків першокласників. На початок вересня очікується ще більша кількість.


Для перших класів придбані нові парти, триває встановлення проекторів, завозиться дидактичне обладнання. При цьому залишається не вирішеними питання організації харчування дітей.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР:
«Згідно постанови санітарного лікаря України, є рекомендації щодо організації шкільного харчування, тому забезпечити його згідно вимог санітарного лікаря в навчальних закладах досить складно, а подекуди неможливо забезпечити територіальну відстань між дітьми в 1,5 м при харчуванні, розділити їх в часові потоки. Навіть якщо ми змістимо уроки і зробимо асинхронні перерви, то у великих навчальних закладах зможе харчуватися виключно початкова школа. Це якщо протягом дня будуть один за одним йти діти».

Як повідомив Василь Білогура, вивчаються питання організації додаткових буфетів для старшокласників, а також інші варіанти харчування дітей у школах.

Для того, аби зменшити скупчення учнів, пропонують запускати їх до закладів через різні входи.

Владислав Атрошенко доручив начальнику Управління охорони здоров’я міської ради допомогти освітянам провести всі організаційні роботи з дотримання санітарних обмежень та рекомендацій профільного міністерства.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, коронавірус, 1 вересня, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект