Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бюджет Чернігова за перше півріччя: які показники?


Бюджет Чернігова за перше півріччя: які показники?

Звіт про виконання бюджету Чернігова за І півріччя 2020 року заслухали у четвер на засіданні виконавчого комітету у мерії. Показники, на жаль, не втішні. Кошторис, навіть зі зменшеними прогнозами, значно менший, ніж планували. За весь рік бюджет мав би отримати 2 мільярда 100 мільйонів гривень, але у І півріччі надійшло менше 1 мільярда.Олена Лисенко, начальник фінансового Управління ЧМР: «Зменшилися 383 мільйони через те, що у нас скоротилися офіційні трансферти на 429 мільйонів через переведення субвенцій на пільги, субсидії на фінансування через Мінсоцполітики. Якщо аналізувати власні надходження загального фонду, то надходження за І півріччя склали 935 мільйонів».

За даними фінансового управління, ситуація з місцевими податками дещо краща, не виконується тільки ПДФО. Та й у ІІ півріччі до бюджету зазвичай находить трохи більше коштів, ніж у першому. Але прогноз все одно не дуже оптимістичний. А не виконання кошторису б’є в першу чергу по незахищеним статтям, таким як бюджет розвитку.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Навіть якщо за друге півріччя буде мільярд, у нас буде недобір. Якщо буде зростання мінімалки, значить 200 мільйонів буде недобір. Якщо не буде, можливо ще й більше».

На засіданні виконкому також ухвалили рішення про перекриття двох ділянок вулиці Героїв Чорнобиля – від вулиці Київської до Алексєєва з 10 по 12 серпня і від Алексєєва до проспекту Миру з 13 по 14 серпня. Підприємство «ШБУ-14» укладатиме там верхній шар асфальту. Це фінальний етап реконструкції, яка розпочалась ще торік.

На час перекриття цих ділянок вулиць в маршрутну мережу громадського транспорту внесуть зміни, які саме, буде повідомлено додатково.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бюджет, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект