Чернігів стає безпечнішим!

У Чернігові за дорученням міського голови продовжується реалізація заходів спрямованих на підвищення безпеки пішоходів. Для цього в місті споруджують нові переходи з підвищенням. Вони мають ряд переваг. По-перше, їх видно стало і пішоходам, і водіям. До-друге, вони безпечні для пішоходів, оскільки підняті на висоту 15 см та виконують одночасно функцію лежачого поліцейського, змушуючи водіїв їхати повільніше. А оскільки такі переходи знаходяться на одному рівні з тротуаром, це дає змогу і матерям з колясками і людям з обмеженими фізичними можливостями не оминати бордюри.Наразі роботи з облаштування такого переходу тривають на проспекті Миру.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Ми на проспекті Миру з двох сторін будемо робити 6 пішохідних переходів – 3 з одної сторони, 3 з другої сторони. На переході біля облради, на Поліссі і навпроти, і навпроти Пирогова ми зробимо підвищені пішохідні переходи».

Перевіряв хід робіт на цій ділянці особисто очільник міста Владислав Атрошенко. Керманич виявив деякі недоліки. Довелося перероблювати.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Є питання по рівням, по уклонам. Основне завдання, яке ставить міський голова до тротуару, він має бути рівним. Дорога має бути рівною, в першу чергу. Сьогодні робиться перша сторона, потім перекриваємо наступну і завтра робимо другу сторону».

Місця для встановлення підвищених переходів обирають невипадково. Віддають перевагу найбільш аварійним ділянкам дороги. Їх у Чернігові вже розмістили навпроти 3-ї школи, на вулиці Ріпкинській, а також на переході через Шевченка до вулиці Сержьожнікова, там де сквер Богдана Хмельницького.

У цьому році планують облаштувати 15 подібних дорожніх об’єктів в різних районах Чернігова. До Дня міста роботи обіцяють завершити.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пішохідні переходи, Ярослав Куц, безпека, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект