Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Героїв Чорнобиля укладуть верхній шар асфальту. Рух транспорту з 10 серпня обмежать


На Героїв Чорнобиля укладуть верхній шар асфальту. Рух транспорту з 10 серпня обмежать

На Героїв Чорнобиля виконують завершальний етап капітального ремонту ділянки дороги і укладуть верхній шар асфальтного покриття. Для цього у Чернігові обмежать рух цією вулицею. Відповідний дозвіл надали члени виконкому на черговому засіданні 6 серпня.З 8-ї ранку 10 серпня до 22-ї години 12 числа перекриють від Київської до Алексєєва.

Олександр Рижий, начальник транспортного управління: «Враховуючи те, що немає технічної можливості 10-й та 11-й тролейбуси курсувати не будуть. Але будуть збільшені випуски на тролейбуси на маршруті №6 та №9, №9А. А автобуси за маршрутами №21 та №26 будуть здійснювати об’їзд перекритої ділянки дороги по вулиці Київській, Котляревського, проспекту Миру і далі за своїми маршрутами».

Наступний відрізок перекриють 13 серпня від вулиці Алексєєва до проспекту Миру до 14 серпня.

Олександр Рижий, начальник транспортного управління: «21-й та 26-й будуть здійснювати об’їзд даної ділянки по вулиці Льотна та вулиці Алексєєва».

Нагадаємо, що на Героїв Чорнобиля, як і на аналогічних ділянках, де виконуються ремонтні земляні роботи, в рік їх виконання викладається один шар асфальту, і вже наступного року, після усадки ґрунту, його закривають верхнім шаром.

Також з 10 серпня по 17 число виконуватимуть ремонтні роботи по Кільцевій, перетин з вулицею Сергія Єфремова.

Олександр Рижий, начальник транспортного управління: «Там у нас курсують два маршрути – 30-й і 33-й. Вони будуть здійснювати об’їзд даної ділянки по вулиці 1 Травня, генерала Бєлова і далі за своїм маршрутом».

На зазначених ділянках дороги будуть встановлені дорожні знаки, згідно зі схемою організації дорожнього руху. Власників автівок просять враховувати обмеження руху і планувати свій маршрут заздалегідь.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обмеження руху, Героїв Чорнобиля, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект