Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові в школі вищої спортивної майстерності відкрили відділення баскетболу


У Чернігові в школі вищої спортивної майстерності відкрили відділення баскетболу

Відділення баскетболу відкрили в обласній школі вищої спортивної майстерності у Чернігові. Тут займатимуться 18 спортсменів віком від 14 років, працюватиме три тренера. За словами директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрія Кужеля, це дасть змогу гравцям з Чернігівської області стабільно виступати в Першій баскетбольній лізі.Відкриття цього відділення в спортивній школі чекали шість років, раніше не відкривали через відсутність фінансування. Цього року гроші в обласному бюджеті знайшли.


«Так сталося, що завдяки коронавірусу, у нас вийшла економія коштів і ми вирішили спрямувати їх на створення баскетбольного відділення. На наступний рік, я думаю, що депутати обласної ради підтримають, і ми вже закладемо повноцінне фінансування на цілий рік для нашого відділення баскетболу», - сказав Андрій Кужель.

За його словами, на фінансування школи треба до півмільйона гривень на рік. Їх використають на зарплату тренерам, навчально-тренувальні збори та участь у змаганнях. Голова обласної федерації баскетболу Станіслав Терлецький розповідає: досі баскетбольний клуб «Чернігів» працював за спонсорські гроші, відкриття відділення змінить ситуацію.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: баскетбол, спорт, Андрій Кужель, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект