Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » По вулиці Козацька, 1 встановлять меморіальну дошку Валерію Сарані


По вулиці Козацька, 1 встановлять меморіальну дошку Валерію Сарані

Борцю за незалежність України і почесному громадянину Чернігова встановлять меморіальну дошку. Мова йде про вшанування пам’яті Валерія Сарани. Відповідний дозвіл надали члени виконавчого комітету.Олександр Шевчук, начальник Управління культури і туризму: «По вулиці Козацька, 1 планується встановити за не бюджетні кошти».

Валерій Сарана український громадський діяч, 1-й голова чернігівської крайової організації «Народний рух України, член правління Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства просвіта імені Тараса Шевченка.

Розглянули під час засідання і питання виконання міського бюджету за 1 півріччя 2020 року. Недобір склав 111 мільйонів, і не останню роль в цьому зіграв коронавірус і карантин.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо буде все добре ми будемо мати мінус 200 мільйонів. А це, безумовно, враховуючи структуру бюджету, це недофінансування практично постатейно бюджету розвитку. Захищені ми профінансуємо, бюджет розвитку ми не профінансуємо».

Економіка у світі переживає спад, причиною якого є захворювання. Лабораторно підтверджено у 0,2% від 7 мільярдів всього населення. А смертність від інших хвороб є набагато вищою.

Бюджет Чернігова яскравий приклад наслідків карантину, каже Владислав Атрошенко. А попереду на Україну чекає хвиля ще й світової кризи.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На мій погляд, потрібно не в кольори розфарбовувати Україну, а мати чітку стратегію розвитку економіки в умовах «Ковіду» і рухатись вперед. Треба мати стратегію, іти вперед і намагатися мінімізувати втрати. Тому що втрати економіки, бюджетні втрати набагато страшніші, ніж всі будь-які ризики, пов’язані з розповсюдженням «Ковід-19».

Попри це міська рада продовжує матеріально підтримувати сім’ї з новонародженими. На цей раз гроші отримає 201 родина, на загальну суму 1 мільйон 765 тисяч гривень. 97 чернігівок народили першу дитину, 82 – другу, 14 – третю, 4 мешканки народили четверту дитину, 1 – п’яту, а троє жінок стали мамами двійні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валерій Сарана, виконком, меморіальна дошка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект